Sledujte pravidelně termíny koncertů!

Oficial page of wikina-blog on facebook

Diskuze pro fanoušky!

Diskuze o Johnově koncertě v Praze

18.08.2012 - Kathy Kelly - Praha
08.12.2012 - Angelo Kelly - Praha

Paddy Kelly - Stern TV 23.5.2012 (+bonus)

26. května 2012 v 20:29 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Paddy Kelly
Steffen Hallaschka, Stern TV: "Maite Kelly (na RTL toho večera běželo finále soutěže Let's Dance, v jejíž porotě Maite usedla - pozn. překl.) si jistě dobře pamatuje na tento legendární bus Kelly Family. Její bratr Paddy do něj vstoupil pro Stern TV znovu a vypráví své osobní vzpomínky a také o tom, co se událo na jejich pověstném hausbótu. Pro Paddyho Kellyho je tato cesta do minulosti zároveň i vstupem do nového života po šesti letech ve francouzském klášteře: Opravdu neobvyklý návrat - Paddy Kelly nyní živě ve Stern TV.
Vítám ve Stern TV i vás doma u televizních obrazovek! Minulý týden byl Paddy Kelly zde u nás a bylo to pozoruhodné: comeback téměř ztracené hvězdy, ale bez obvyklých triumfálních ceremonií, nýbrž s tichými vyznáními, která nám Paddy Kelly minulou středu vyprávěl; o vrcholu slávy, který prožíval s Kelly Family, ale také o tom, jak neměl daleko k sebevražednému skoku. Vzdal se všeho, šel do kláštera, a nyní vede zcela nový život, o kterém s ním dneska budu mluvit, a také - i to je televizní premiéra - Paddy jde dnes znovu poprvé po letech na slavný kellyovský hausbót a budeme mluvit i o této lodi, na které podle legendy shromáždili Kellyovi milion německých marek v mincích. Prý. Pravda je...že tenhle příběh není jediné udivující překvapení v dokumentu."

Stern TV: "Paddy Kelly našel svůj klid. Šest let strávil popový idol v klášteře jako novic John Paul Mary, žil v katolickém řádu Společenství sv. Jana. Modlil se, studoval filozofii a teologii. Přesto se s konečnou platností rozhodl pro světský život a pro hudbu."
Paddy: "Nepochybuji, že jsem udělal správný krok, když jsem vstoupil, a nepochybuji, že jsem udělal správný krok, když jsem pak zase vystoupil."
Stern TV: "Před pár měsíci se vrátil zpátky na scénu. Takto to viděl jeho bratr Joey:"
Joey: "Mám fakt radost, že Paddy zase stojí na pódiu. Protože...prostě už to stačilo! Byl v klášteře dost dlouho. Díky Bohu, že je venku!"
Stern TV: "První pořádné turné bývalého mnicha je skutečnou atrakcí pro všechny Kelly fans. V Berlíně přišly čtyři tisíce návštěvníků. Znějí nové písně i staré hity.
Po překonání syndromu vyhoření ho koncertování zase opravdu baví. Roli idola teenagerů odložil (? není dobře rozumět):"
Paddy: "Při prvních koncertech to bylo trošku...zvláštní, chci říct, něco jako déja-vu. Ale vím, že mezitím jsem v sobě našel dost vnitřního klidu a síly, takže mě to kdovíjak neničí. Publikum vyrostlo a dospělo, dnes už to nejsou žádní teenageři. A prostě mě to baví."
Stern TV: "Hudební šéf Kelly Family se svým odchodem v roce 2004 postaral o určitou pauzu kapely. Byl sužován pochybnostmi o sobě i sebevražednými myšlenkami."
Paddy: "Řekl bych, že v době předtím, než jsem našel víru, jsem neměl dostatečnou 'oporu' v sobě samém, to znamená...když člověk není vnitřně dost silný, stabilní jako osobnost, pak mohou okolnosti - pokud jsou dostatečně závažné, třeba svět médií - člověka tísnit. Všechna ta pozornost, ten tlak, to všechno mě zatěžovalo a ztěžovalo mi možnost šťastně žít."
Stern TV: "Přitom bylo Paddyho dětství jedinečným dobrodružstvím. Rodina hudebníků táhla křížem krážem Evropou, první roky života strávil po kempech v obytném busu. Jejich anglický double-decker stojí dnes v Technik Museum Speyer, kam byl přepraven, a byl kompletně zrenovován."
Paddy (sáhne si na lak busu): "Moc pěkně nalakovaný, ne?"
Stern TV: "Sotva byste věřili, že v tomto busu žila, spala, muzicírovala velká rodina a že s ním jezdila na turné. Prohlídka busu vyvolává u Paddyho živé vzpomínky."
Paddy: "Byli jsme, abych tak řekl, poslední Mohykáni hnutí hippies (smích). Strávili jsme v tomto busu měsíce na turné. A tohleto celé (ukazuje na spodní část okna busu) jsme museli zatřít barvou, tedy zatemnit, aby do něj nebylo vidět zvenčí, načež to celé bylo brzy zvenčí pomalované milostnými vyznáními. Nahoře byly postele, tam se spalo...a ráno nám na dobré vstávání hrál Hotel California od The Eagles..."
Stern TV: "I druhý domov v dětství byl mobilní: slavná loď kotvila tehdy v kolínském přístavu, dnes vzdušně kotví ve Speyeru. To byla tenkrát láska na první pohled:"
Paddy: "Když jsem tu loď viděl poprvé - to ještě nebyla naše - jsem si pomyslel...tipuju, že tohle bude náš nový domov. A za tři týdny ji můj táta koupil."
Stern TV: "Poprvé po osmi letech vstoupil znovu na palubu Seana O' Kelleyho (jak se loď jmenuje - pozn. překl.) Zde rodina žila v polovině 90. let, když začalo období největšího úspěchu. Pro Paddyho Kellyho to byla šťastná doba.
Luxus na lodi? Tak to ani náhodou."
Paddy: "Tohle byl můj pokoj. Ten jsem musel sdílet s Angelem. Až v 18 jsem měl svůj vlastní pokoj!"
Stern TV: "Pohodlný moc nebyl."
Je to tady fakt hrozně malé!"
Paddy: "Jo...ale uvidíme, jestli bych se ještě vešel do postele! (položí se na prkna) Ou...ještě se přece jenom vejdu. Když jste dítě, připadá vám velká."
Stern TV: "A Angelo (? není dobře rozumět)"
Paddy: "Angelo lehával s hlavou támhle..." (ukáže). "A nohy byly vždycky problém, protože se tam tak jako tak... (Paddy zadrmolí a není mu dobře rozumět)"Stern TV: "Zkušebna pro nové skladby byla kapitánská kajuta. V jednom případě ovšem padl výrok, který se později ukázal jako fatální omyl:"
Paddy: "Psali jsme písničky, já jsem přehrál Joeyovi a Jimmymu An Angel a ptal jsem se, co si o tom myslí. A těm to připadalo tak nějak průměrné. Kdyby jenom věděli, že právě s touhle písničkou o pár let později prorazíme, tak by, myslím, reagovali jinak."
Stern TV: "Nezůstalo jen u jediného hitu - An Angel. Paddy Kelly byl výraznou autorskou osobností skupiny a staral se tak o to, aby se podpalubí lodi plnilo penězi. Jak úspěšné bylo dlouholeté rodinné muzicírování na ulici, ukazuje následující historka:"
Paddy: "Na ulici jsme vybírali... Mince jsme vybírali. (není dobře rozumět) A přinesli jsme si z pošty spoustu plastikových krabic, ty jsme naplnili mincemi, tuším, že dohromady jsme měli milión německých marek v mincích jako zátěž pro naši loď."
Stern TV: "A to je pravda?"
Paddy: "Nekecám, nevykládám žádné pohádky!"
Stern TV: "Pohádkově se zato jeví Paddyho dětství. Život jako malý šťastný princ.
Štěstí, které jinde nejspíš nenajdete. Extrémní změna místa, kde se nacházíme - prašná cesta ve východní Etiopii. Paddy Kelly je na cestě do Dire Dawa. V Etiopii se má v budoucnu angažovat v rámci projektu Caritas.
V Dire Dawa žije pět tisíc dětí na ulici. V jednom komplexu zde děti s pomocí Caritas chodí do školy. Sem má putovat část výtěžku Paddyho nadcházejícího turné.
Pilot, policista, lékař - tak znějí odpovědi dětí na otázku, čím se chtějí stát."
Paddy: "Tak třeba tenhle žije na ulici, rodiče má úplně někde jinde...a tenhle nemá rodiče vůbec, tenhleten...chci říct, když pomyslím na své dětství..." (selže mu hlas) "Šílený..."
Stern TV: "Dojímá vás to..."
Paddy (předtím neporozuměl): "Cože?"
Stern TV: "Že vás to dojímá..."
Paddy: "Ano..."
Stern TV: "Domov uprostřed odpadků. Vládnou zde neuvěřitelné poměry. Paddy Kelly se jde podívat na místo, kde přenocují tři děti. Městské tržiště z dřevěných stánků je takříkajíc jejich 'obývací pokoj'. Ložnice? Pár dek... (není dobře rozumět).
90 milionů obyvatel má Etiopie. Většina z nich se živí jako zemědělci a chovatelé dobytka a ocitají se často na pokraji přežití. Zemi sužuje sucho. Opozdí-li se déšť, lidé ztrácejí základ své existence. Na zásobárnách vody, jako je tahle, závisí přežití. Caritas International proto staví tady, v řečištích, podzemní rezervoáry vody, které mají pomoci v období sucha. V období dešťů se tyto cisterny naplní. Každá z nich zásobuje několik tisíc rodin vodou."
Wolfgang Fritz, Caritas International: "Tady máme ten systém, podzemní hráz, která určitý čas drží, takže je možnost dát lidem k dispozici vodu pomocí téhleté pumpy."
Stern TV: "Při naší návštěvě pumpy nečinně stojí, cisterny jsou prázdné. Pokud se období dešťů letos zpozdí nebo pokud nepřijde vůbec, hledají lidé podzemní vodu."
Manžel Dimuny Said pracuje ve městě. Ona tedy zajišťuje rodinu momentálně sama a musí víckrát denně pro vodu.
Denně spotřebují nejméně 40 litrů vody. Ta je pro lidi i pro dobytek (kozy). vypije se nebo se použije na mytí.
Paddy: "Je to drsné. Něco takového vidět je prostě drsné. Musí se sama starat o sedm dětí, pak se musí starat o všechen ten dobytek, který se snaží mít pod kontrolou, musí ještě vyprat ručně prádlo, musí navařit...mají pšenici, z té udělají kaši nebo chléb...a to je všechno..."
Stern TV: "Chýše Saidových má sotva deset čtverečních metrů, a přesto v ní bydlí a přespává celá velká rodina. Postele nemají. Jediným majetkem rodiny je pár kousků plechového nádobí, jediným bohatstvím je podle Saidových jejich deset koz. Paddy Kelly se pevně rozhodl finančně pomoci."
Paddy: "Takže až budu v červnu koncertovat, vím, že z těch peněz poputuje část sem. Pak budu vystupovat s úplně jinou motivací. Nepůjde o show, půjde, věřím, doopravdy o lásku k bližnímu."

Stern TV: "Šokující je ale především úroveň zdravotnické péče."
Paddy: "Panebože... Pojď sem... Co to tady máš?
Stern TV: "Lékařská péče o takové spáleniny prostě není k dispozici."
Paddy: "Když se setkávám s takovými lidmi, kteří žijí v takovýchto poměrech, pak veškeré hvězdné manýry mizí. Je to takové...člověk se stává lidštějším."
Stern TV: "Jsou tady děti plné naděje a veselosti. (Paddy dělá opičky a děti se smějí)
A přesto žijí miliony dětí na existenčním minimu.
Poměry v Addis Abebě, hlavním městě, nejsou o moc jiné. Paddy Kelly navštívil katolický sirotčinec. Žije tady 150 dětí, mezi nimi i děti jako osmiletá Elsa. Dívenka s nemocí, která se v Etiopii nedá léčit - vodnatelnost hlavy. Vedoucí sestra Luc se stará také o sirotky ohrožené AIDS."
Sestra Luc: "Je jich tu asi dvacet - sirotků s HIV, a pak máme mnoho postižených, jako Elsa, Massa a Scarubell támhle vzadu..."
Stern TV: "To jsou jména dětí, které zde čekají na adopci i roky. Některé z důvodu svého těžkého postižení marně."
Paddy: "Víte, mají přesto laskavý přístup...v chudobě, ve které se nacházejí...je to tak náročné... (Paddy drmolí a není mu dobře rozumět)"
Stern TV: "Agape, výraz pro lásku k bližnímu - tak pojmenoval Paddy svoje nadcházející turné. Láska k bližnímu dorazí i do Etiopie - 10 eur z každé vstupenky poputuje na pomáhající projekty. Momentálně se nahrávají písně k tomuto turné na CD."
Paddy (nahrává, hraje na kytaru a zpívá, najednou se zarazí): "Do prčic..."
Stern TV: "Co se děje?"
Paddy: "Text mi vypadl..."
Stern TV: "Cože? Stává se ti to někdy?"
Paddy: "Jo." (přemýšlí)
Stern TV: "Ale vždyť jsi to sám napsal."
Paddy: "Já vím, ale někdy je toho tolik, že člověk prostě zapomene text...prostě okno..."
Stern TV: "Pak rock vystřídá baladu."

(Paddy nahrává, hraje na elektrickou kytaru a zpívá)

Stern TV: "Tohle nebude nic křesťanského?"
Paddy: "Obsahově jo (smích). Udělat Bohu cestu... Taková křesťanská Highway To Hell (v překladu Dálnice do pekla, narážka na slavnou píseň neméně slavné australské rockové kapely AC/DC - pozn. překl.) (smích)"
Stern TV: "Po klášterním období Paddyho hudba opět opravdu baví. Přibude další písnička a ještě jedna a ještě jedna...možná přibude i další zlatá deska a možná snad taky dojde na obnovení Kelly Family."

I po druhém dílu dokumentu následoval rozhovor v televizním studiu:

Steffen Hallaschka, Stern TV: "Dnes večer jsme rádi, že je Paddy Kelly zase u nás, to je fajn, ještě jednou vás vítám. Ale zeptat se samozřejmě musím: Jak velké vidíte šance na kellyovský reunion, opětovné spojení kapely?"
Paddy: "No, povídáme si o tom. Mnoho z nás se soustřeďuje také na sólové projekty, ale i na soukromá přání, která se teď plní. Ale já doufám, že možná v dalších letech se to zvládne, dostat všechny na jedno pódium, to by bylo...to by byl sen."
Steffen Hallaschka, Stern TV: "V příštím roce, nebo v dalších letech?"
Paddy: "To já nevím, to je...řekl bych...příští rok pravděpodobně ne, ale možná za dva tři roky, to je těžké takhle předpovídat."
Steffen Hallaschka, Stern TV: "Mezi Kelly fans by propuklo 'zemětřesení', tím jsem si jist:-D Vy jste si tak jako tak vytyčil jiné cíle, jak jsme právě viděli - cestu do Etiopie, viděli jsme sirotčinec, tu scénu, kde vám v jedné chvíli selhal hlas. Pamatujete si ještě, co vás v tu chvíli tak dojalo?"

Paddy: "Ano, to bylo v Dire Dawa, myslím, že to byl ten projekt pro děti ulice, v centru...a to byly děti, které...které nemají nic, jsou to děti ulice, my (KF - pozn. překl.) jsme žili...no, tak jak jsme viděli na těch záběrech: my jsme žili z ulice, a docela dobře jsme žili, jak jste také slyšeli, ale nežili jsme přímo na ulici, to je pochopitelně úplně něco jiného...a v takových chvílích musím myslet na své vlastní dětství, jak bylo spíše šťastné, dobrodružné...a tyto děti nemají bez naší pomoci žádnou šanci... Takže to bylo...já moc často nepláču, ale mimo kameru mi pak šly slzy do očí."
Steffen Hallaschka, Stern TV: "A v příští chvíli jste jim dělal klauna. Jak těžké to pro vás bylo?"
Paddy: "Myslím, že...oni mají dost problémů, zažívají dost utrpení, a když mezi ně může člověk přinést trochu radosti...nejen finanční pomoc, ale i trochu veselosti...pak myslím, že je to to nejmenší, co člověk může udělat, když tam je, ne?"
Steffen Hallaschka, Stern TV: "A nejradši byste pomáhal hned. Seznámil jste se s rodinou Saidovou se sedmi dětmi a řekl jste - se svými prostředky mohu pomoci hned! Ale právě tato pomoc vyšla naprázdno...co se tam stalo?"
Paddy: "To byla právě tahle nomádská rodina, o které mluvíte...to bylo tak, že...jsem se jejich matky zeptal - co potřebujete nejvíc? Jak vám mohu osobně pomoci? Místo toho, abych tu pomoc směřoval přes Caritas International, jsem chtěl podniknout něco na vlastní pěst...jako velký dobroděj (hořkosladký úsměv)...a ona řekla - přikrývky. Deky. A já: Co ještě? Ona: Oblečení pro děti. Tak jsem jel do města, koupil deky a chtěl jsem jim koupit i oblečení pro děti, ale rozmýšlel jsem se ohledně velikostí, a taky, pro západní turisty na to narazí trojnásobnou cenu i víc...a tak si říkám, radši jim dám nějaké peníze...přinesl jsem jim ty deky...a najednou bylo ve vesnici dusno. Sousedi byli pěkně dožraní kvůli 2,50 eurům, což je pro ně celé jmění; kvůli tomu se fakt pohádali. Řekl jsem - OK, musíme to zase dostat pod kontrolu. A díky pomoci z Caritas International, kteří jsou zde dlouhodobě, vyznají se tu, znají jejich mentalitu, jejich kulturu...jsme to dali do pořádku; promluvili jsme si s 'radou starších' z vesnice o tom, jak zase nastolit klid; přinesli čaj...a druhý den ráno..." (nedokončí myšlenku) "Čaj a cukr, všichni jsme dostali čaj a cukr, rozdělili to rovným dílem... Druhý den jsem byl nemocný, takže jsem nemohl být u toho, ale řekli mi, že se za mě modlí, aby mi brzy bylo líp...to byli muslimové a přišlo mi to od nich moc hezké."
Steffen Hallaschka, Stern TV: "Tady je vidět, že i pomoc musí být organizovaná, a toho chcete teď také dosáhnout, tím, že budete déle přispívat ze zisku z turné. Pro nás jste podnikl také cestu do své vlastní kočovné minulosti a vstoupil jste znovu do busu... Po tolika letech... Jaký to byl pocit, vstoupit znovu do busu a na loď?"
Paddy: "Bylo to pěkné. Bylo to fakt pěkné. Vyvolalo to staré vzpomínky a bylo to fakt...bylo to super. Bus...je fakt, že to byl náš obývací pokoj...stejně tak existuje tolik historek, tolik anekdot spojených s lodí..."
Steffen Hallaschka, Stern TV: "Na jednu se musím zeptat: Milion marek v mincích v podpalubí lodi!" (Paddy smích) "Prostě jako zátěž, aby loď plula dostatečně ponořená ve vodě. To si taky každý nemůže dovolit, že?" (smích) "Ptal jsem se sám sebe - která banka vymění milion marek v
mincích?!" (smích)
Paddy: "Nojo, ale my tehdy u žádné banky nebyli, neměli jsme bankovní účet. Podařilo se nám vydělat tolik, že jsme nakonec museli založit svou vlastní firmu, aby to nebylo načerno...a tak...pak se to tedy zdanilo a tak dále a tak podobně...
Steffen Hallaschka, Stern TV: "To už je promlčené..." (smích)
Paddy: "Nene, my to měli čisté. My to měli čisté, nedělali jsme v tomto ohledu žádné hlouposti. No, a tuším, že pak jsme to nejdřív sami prohnali strojem na počítání mincí...já stál u vstupu, s Angelem...to se muselo vyměňovat...v tom stroji...to bylo zabalené v takovýchto roličkách..."
Steffen Hallaschka, Stern TV: "Jo, ale milion...to bych řekl, že tam Angelo stojí ještě teď a roluje..." (oba smích) "No fakt, to je věc!"
Paddy: "Část toho jsme přinesli do banky jen tak, ale museli jsme ty peníze nejdřív...feniky oddělit od marek...na to jsou stroje...pak to zabalit do těch roliček...a takhle krok za krokem jsme i všechny tyhle mince v bance..." (nedokončí myšlenku)
Steffen Hallaschka, Stern TV: "To je ale bláznivá minulost! A také naše diváky jsme minulý týden vyzvali, aby do té minulosti nahlédli...podíváme se, co mají za fotky, možná také společné s Paddym...a jednu věc bych rád ukázal za všechny, to nám přišlo...od koho? Podívám se...od Petry
Huber, dnes 37...ale tento obrázek vznikl v roce 1999. Tohle tetování na její paži...to máte být vy."
Paddy (usmívá se a kroutí hlavou, jak je překvapen): "Hustý!"
Steffen Hallaschka, Stern TV: "Pro mě je to Paddy Kelly zkřížený možná s Danielou Katzenberger..." (Paddy smích) "Ale je to bláznivé."
Paddy: "Já znám jednoho, který má na pravé paži tetování Kelly Family, na levé..." (sahá si na pravé rameno) "...né, moment, tohle je přece pravá! Teda na levé má Kelly Family a na pravé Megadeth...a vzadu na zádech Ježíšův kříž."
Steffen Hallaschka, Stern TV: "Okay. Doufejme, že se už pro něco z toho rozhodl. Tohle vám dám, na sterntv.de jsou k nahlédnutí další fotky..."

Steffen Hallaschka, Stern TV: "Okay. Doufejme, že se už pro něco z toho rozhodl. Tohle vám dám, na sterntv.de jsou k nahlédnutí další fotky... A pak bych se chtěl dostat ještě k jedné věci - minulý týden jsme se dověděli, že jste se v klášteře naučil i používat levý a pravý hák..." (úsměv) "Umíte už docela obstojně boxovat..." (Paddy váhá, zda s takovým tvrzením souhlasit:-)) "Můžeme se na to podívat ještě jednou?" (následují záběry, jak Paddy v klášteře trénoval box) "Dnes je u nás hostem i profesionální boxerka, která plánuje comeback...Rola El-Halabi. Věříte si na souboj s Rolou?"
Paddy: "No...proti dámě bych nikdy nebojoval..."
Steffen Hallaschka, Stern TV: "To je jasné. Ale tady u nás...takový malý souboj...?"
Paddy: "No, jestli tady máte boxovací pytel, tak fajn...ale..."
Steffen Hallaschka, Stern TV: "Okay, já Paddyho ještě trochu zpracuju:-D Já to s ním proberu... já mu slíbím..." (není dobře rozumět) "Rola El-Halabi a Paddy Kelly...tady v Stern TV, po reklamě se uvidíme..."

* * *

Steffen Hallaschka, Stern TV: "Přivítejme Paddyho Kellyho! A jak bylo řečeno... Nejdřív si podejte ruce..." (Paddy a Rola El-Halabi si podají ruce) "Tááákže: Boxovat se bude tady, s touhle mašinou...kdo chce začít...?"
Paddy: "Dáma má přednost..."
Rola El-Halabi: "Okay..."
Steffen Hallaschka, Stern TV: "A uvidíme, kdo z těchto dvou opravdu velmi nesrovnatelných účastníků bude mít aspoň trochu navrch!"
Rola El-Halabi: "V tom případě musím levou..."
Steffen Hallaschka, Stern TV: "Pravou by to bylo moc riskantní?"
Rola El-Halabi: "Jo..."
Steffen Hallaschka, Stern TV: "Takže Rola El-Halabi to zkusí levou...ona ta boxerská hruška taky nebude měkká jako máslo..."
Rola El-Halabi: "Zkusím to..."

Číselník se zastavil na hodnotě 809. Paddy se směje a gestem vyžaduje timeout.

Steffen Hallaschka, Stern TV: "Já jsem to předtím zkoušel a pravou jsem dosáhl polovičního výsledku! Teď slyšíme písničku, to tenhle automat dělá jenom opravdu zřídka!"
Paddy: "Ještě chybí ručník...
Steffen Hallaschka, Stern TV: "Jo, ale to teď nejde..." (znovu stáhne boxerskou hrušku dolů) "Takže teď Paddy Kelly...809 bylo, že?"
Rola El-Halabi: "Jo..."
Steffen Hallaschka, Stern TV: "Jak si nakročil..." (všichni smích)
Paddy: "Teď jsem ze sebe udělal..." (není dobře rozumět)
Steffen Hallaschka, Stern TV: "Můžete ho klidně povzbuzovat!"

Paddyho boxerský úder vynesl číselnou hodnotu 776, Rola El-Halabi má v obličeji uznalý výraz. Podají si ruce, Steffen Hallaschka jim poděkuje.

Steffen Hallaschka, Stern TV: "776! Levá proti pravé, ale skvělé!"
Rola El-Halabi: "Já musím přiznat, že levou mám silnější než pravou!" (všichni smích)
Steffen Hallaschka, Stern TV: "Ten automat snad hraje staré Kelly písničky...! Ale je třeba přiznat, že je to samozřejmě naprosto nevyrovnaný souboj - profesionální boxerka proti amatérskému boxerovi, levou rukou proti pravé, muž proti ženě...myslím, že takhle se to hodnotit nedá... My bychom tady ale měli připravený ještě další duel! A to disciplínu, do které si oba nesete s sebou stejné zkušenosti - totiž vůbec žádné!"
Rola El-Halabi: "Dobře!" (všichni smích)
Steffen Hallaschka, Stern TV: "Pošleme vás do duelu, a tady tohle jsou, vážení, zbraně pro něj!" (na obrazovce se objeví dva bagry)
Paddy: "Ouuu...!"
Steffen Hallaschka, Stern TV: "Venku před studiem máme dva bagry...a Rola a Paddy nastoupí proti sobě v soutěži v bagrování! Už jste někdy bagrovali...Paddy?" (i Rola kroutí hlavou)
Paddy: "Autem jezdit umím, ale bagrovat jsem ještě nezkoušel!"
Steffen Hallaschka, Stern TV: "Rolo, vy už jste to zkoušela?"
Rola El-Halabi: "Ne, ale umím dobře řídit auto, jen nevím, jestli mi to tady k něčemu bude!"
Steffen Hallaschka, Stern TV: "To společně zjistíme...já bych navrhoval...máte teď chvilku času? Seznámíte se s těmi stroji...a pak uděláme v jiném pořadu velký duel v bagrování...a tam se uvidí, tam se rozhodne, kdo půjde zklamaný domů! Za dnešek moc díky...a pojďme ven k bagrům! Rolo, Paddy...tak zatím!"

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ko-laa ko-laa | Web | 26. května 2012 v 20:39 | Reagovat

už som dávno o ňom nič nepočula! :)

2 Babulka :3 Babulka :3 | Web | 27. května 2012 v 14:14 | Reagovat

Prosím tohle neber jako reklamu, jenom bych chtěla vědět tvůj názor. Taky máš ráda Kelly Family tak jestli by se ti to třeba líbilo.. http://kellys-boy.blog.cz/1205/love-is-through-music-recenze Tady se koukni píšu povídku o Kelly Family..  DĚKUJU
A jinak krásný článek.. musí to být pro Paddyho zvláštní stát tam u toho jejich budu a vzpomínat jaké to tenkrát bylo... tenkrát si asi těžko mohl myslet že odejde na 6 let do kláštera.. :)

3 Neytiri Neytiri | 27. května 2012 v 17:22 | Reagovat

Fakt pekné video. Jedno aj druhé. V tomto druhom ma až zamrazilo keď tam kúsok zaspieval na klavíry One more song...krásne :D

4 Wikina= Angelo♥ & Paddy♥ Wikina= Angelo♥ & Paddy♥ | Web | 28. května 2012 v 19:04 | Reagovat

[3]: Ano, to bylo úžasné! :-)

5 pax pax | 1. června 2012 v 2:33 | Reagovat

Moc hezké!

6 zamilovaná zamilovaná | 10. června 2012 v 15:27 | Reagovat

tady není co dodat fakt super

7 Nikoleta Nikoleta | E-mail | 25. dubna 2013 v 22:28 | Reagovat

To video uz nefunguje , ma ho niekto ??? Alebo da sa to niekde pozriet ??? Dakujem

8 mossback mossback | Web | 19. června 2015 v 9:54 | Reagovat

nebankovní půjčka online roztoky O_O

9 Smithe292 Smithe292 | E-mail | Web | 26. října 2016 v 8:10 | Reagovat

I feel like Im regularly seeking interesting features you just read about a number of subjects, but I handle to add in the blog among our translates every day when you daecacacdekfdeef

10 Melzinfrots Melzinfrots | E-mail | 26. ledna 2017 v 1:02 | Reagovat

cialis uk buy generic
http://pharmshop-online.com - generic cialis  generic cialis 2 dollar 23 cent
<a href="http://pharmshop-online.com">generic cialis</a> - what is cialis super active
cheapest generic cialis

11 TimothyBuh TimothyBuh | E-mail | Web | 13. ledna 2018 v 14:28 | Reagovat

Earn on the Internet from $ 5000 per day, do not strain, the details are here: http://pagebin.com/nczmo8y1

top casino online usa, make money from webcam, ways to earn money offline in india, how can i make money by taking surveys online, online casinos with no deposit bonus for us players, best casino online europe, online paypal money generator 2016 no survey, earn real money by playing online games
, top us online casino sites, earn money online jobs in india, casino online jocuri gratis, live online casino for usa, how to make money from home with a computer, free online casino games for real money, paypal instant bank transfer charges, how to earn easy money online in india, how to play money on pokerstars, how to make money as an illegal immigrant, how to make money using forex
, how to track a money order online, how to make money out of surveys, paypal perfect money, how to make profit from internet radio, make money from dating, casino online booking chennai, how to make money teaching english abroad, ways to get money fast online

12 amoxicilina 500 amoxicilina 500 | E-mail | Web | 5. června 2018 v 15:40 | Reagovat

It’s an amazing article for all the online visitors; they will obtain advantage from it I am sure.

13 amoxicillin for ear infection amoxicillin for ear infection | E-mail | Web | 7. června 2018 v 3:01 | Reagovat

Hi, I desire to subscribe for this webpage to obtain latest updates, therefore where can i do it please assist.

14 hard on viagra jelly online mail-order pharmacies hard on viagra jelly online mail-order pharmacies | E-mail | Web | 21. června 2018 v 3:47 | Reagovat

Hi there children, you all should watch hilarious video tutorials, however keep in mind that first study then enjoyment ok.

15 coupon sildenafil coupon sildenafil | E-mail | Web | 21. června 2018 v 13:37 | Reagovat

Hello kids, you all must watch funny movies, but take into account that first study then enjoyment ok.

16 50mg viagra 50mg viagra | E-mail | Web | 23. června 2018 v 19:42 | Reagovat

YouTube is world's biggest video sharing web page, no one can defeat it. Every one upload video lessons at YouTube after that obtain embed code and post anywhere.

17 cheap 50mg viagra cheap 50mg viagra | E-mail | Web | 23. června 2018 v 23:36 | Reagovat

This paragraph gives clear idea in support of the new visitors of blogging, that genuinely how to do blogging and site-building.

18 viagra super force online mail-order pharmacies viagra super force online mail-order pharmacies | E-mail | Web | 24. června 2018 v 18:32 | Reagovat

Wonderful, what a webpage it is! This web site gives helpful facts to us, keep it up.

19 viagra online paypal uk viagra online paypal uk | E-mail | Web | 24. června 2018 v 21:26 | Reagovat

Wow! It's also nice paragraph about JavaScript, I am in fact eager of learning JavaScript. thanks admin

20 generic cialis generic cialis | E-mail | Web | 6. července 2018 v 10:31 | Reagovat

Hi to all, how is the whole thing, I think every one is getting more from this website, and your views are fastidious in favor of new people.

21 buy cheap cialis online buy cheap cialis online | E-mail | Web | 6. července 2018 v 11:01 | Reagovat

It’s my first visit to this web page, and I am really astonished to see such a nice quality YouTube video posted at this place.

22 cialis for sale cialis for sale | E-mail | Web | 6. července 2018 v 14:11 | Reagovat

I all the time download a full show in parts, that’s always existing at YouTube, because my network connection is awfully slow and YouTube fulfils my wishes.

23 generic cialis at walmart generic cialis at walmart | E-mail | Web | 6. července 2018 v 18:13 | Reagovat

This piece of writing on the topic of SEO is really good one, and the back links are truly very valuable to promote your web page, its also referred to as Search engine optimisation.

24 generic cialis generic cialis | E-mail | Web | 6. července 2018 v 19:22 | Reagovat

Truly film is the presentation of some one’s feelings; it offers the lesson to the people.

25 tadalafil generic tadalafil generic | E-mail | Web | 6. července 2018 v 21:38 | Reagovat

Wow, fastidious YouTube video on the topic of how to set up virtual directory, I totally got it. Thanks keep it up.

26 generic cialis tadalafil generic cialis tadalafil | E-mail | Web | 6. července 2018 v 22:52 | Reagovat

That’s really a good movie stated within this paragraph about how to write a piece of writing, thus i got clear idea from here.

27 tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg | E-mail | Web | 7. července 2018 v 0:04 | Reagovat

Wow! It’s a good jQuery script; I was also looking for that, so i got it right now from at this time. Keep it up admin of this site.

28 cheap cialis cheap cialis | E-mail | Web | 7. července 2018 v 1:16 | Reagovat

Its my luck to visit at this website and find out my required paragraph along with video presentation, that’s YouTube video and its also in quality.

29 generic cialis generic cialis | E-mail | Web | 7. července 2018 v 5:17 | Reagovat

What's up I am from Australia, this time I am watching this cooking related video at this website, I am truly glad and learning more from it. Thanks for sharing.

30 cialis generic cialis generic | E-mail | Web | 7. července 2018 v 12:25 | Reagovat

Amazing! Its really amazing article, I have got much clear idea concerning from this paragraph.

31 generic cialis generic cialis | E-mail | Web | 7. července 2018 v 14:07 | Reagovat

Genuinely no matter if someone doesn’t understand then its up to other people that they will assist, so here it occurs.

32 cialis for sale cialis for sale | E-mail | Web | 7. července 2018 v 15:15 | Reagovat

It’s awesome in support of me to have a site, which is valuable designed for my know-how. thanks admin

33 cialis tablets cialis tablets | E-mail | Web | 7. července 2018 v 16:24 | Reagovat

No matter if some one searches for his essential thing, therefore he/she wants to be available that in detail, thus that thing is maintained over here.

34 cialis 20 mg cialis 20 mg | E-mail | Web | 7. července 2018 v 21:26 | Reagovat

This is my first time pay a quick visit at here and i am actually happy to read all at single place.

35 viagra 100mg viagra 100mg | E-mail | Web | 9. července 2018 v 20:13 | Reagovat

Hi, is it rite to simply study from books not to pay a quick visit internet for latest updates, what you say friends?

36 viagra coupon viagra coupon | E-mail | Web | 9. července 2018 v 20:24 | Reagovat

Really no matter if someone doesn’t understand after that its up to other people that they will help, so here it takes place.

37 generic viagra available generic viagra available | E-mail | Web | 9. července 2018 v 22:42 | Reagovat

I got this web site from my buddy who informed me concerning this web site and at the moment this time I am browsing this site and reading very informative articles here.

38 viagra uk viagra uk | E-mail | Web | 10. července 2018 v 1:48 | Reagovat

Hello, I wish for to subscribe for this website to take latest updates, therefore where can i do it please assist.

39 buy viagra buy viagra | E-mail | Web | 10. července 2018 v 4:16 | Reagovat

In my home when I get bored, after that I just ON my computer and open YouTube website to watch the YouTube video tutorials.

40 viagra 100 mg viagra 100 mg | E-mail | Web | 10. července 2018 v 7:46 | Reagovat

If you desire to grow your experience just keep visiting this web page and be updated with the latest news posted here.

41 prezzo viagra 50 mg prezzo viagra 50 mg | E-mail | Web | 10. července 2018 v 10:16 | Reagovat

If some one needs expert view regarding blogging and site-building then i advise him/her to visit this webpage, Keep up the good job.

42 sildenafil 100mg sildenafil 100mg | E-mail | Web | 10. července 2018 v 14:35 | Reagovat

What's up, I just wanted to say, you're wrong. Your post doesn't make any sense.

43 viagra 100mg viagra 100mg | E-mail | Web | 10. července 2018 v 17:23 | Reagovat

I all the time used to read article in news papers but now as I am a user of internet thus from now I am using net for articles or reviews, thanks to web.

44 sildenafil 100mg sildenafil 100mg | E-mail | Web | 11. července 2018 v 2:56 | Reagovat

This web site is containing a nice data of comic YouTube video clips, I liked it a lot.

45 sildenafil 100mg sildenafil 100mg | E-mail | Web | 11. července 2018 v 6:08 | Reagovat

This post concerning how to embed a YouTube video code is in fact helpful designed for fresh web people. Good work, keep it up.

46 tadalafil generic cialis 20mg tadalafil generic cialis 20mg | E-mail | Web | 20. července 2018 v 14:41 | Reagovat

What's up to all, how is everything, I think every one is getting more from this web site, and your views are pleasant in favor of new users.

47 cialis coupons cialis coupons | E-mail | Web | 20. července 2018 v 18:30 | Reagovat

This web page provides fastidious featured YouTube videos; I always download the dance competition show movies from this web page.

48 buy generic cialis online buy generic cialis online | E-mail | Web | 20. července 2018 v 22:09 | Reagovat

Hi there, all is going fine here and ofcourse every one is sharing information, that’s in fact excellent, keep up writing.

49 tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg | E-mail | Web | 21. července 2018 v 0:27 | Reagovat

No one can reject from the quality of this video posted at this site, good job, keep it all the time.

50 buy cialis online buy cialis online | E-mail | Web | 21. července 2018 v 2:05 | Reagovat

You have to waste less time to explore your required topic on net, since nowadays the searching techniques of search engines are pleasant. That’s why I fount this post here.

51 cialis coupons 2018 cialis coupons 2018 | E-mail | Web | 21. července 2018 v 9:29 | Reagovat

Hello, yes brother there are certainly several blogging websites, however I recommend you to use Google’s without charge blogging services.

52 cialis tablets cialis tablets | E-mail | Web | 21. července 2018 v 11:18 | Reagovat

The techniques pointed out in this piece of writing on the topic of to increase traffic at you own web site are actually nice, thanks for such fastidious piece of writing.

53 generic cialis generic cialis | E-mail | Web | 21. července 2018 v 16:10 | Reagovat

It’s awesome to pay a visit this web page and reading the views of all friends regarding this article, while I am also zealous of getting familiarity.

54 buy cialis buy cialis | E-mail | Web | 21. července 2018 v 20:08 | Reagovat

For latest information you have to visit the web and on world-wide-web I found this site as a most excellent web site for most recent updates.

55 cialis coupons cialis coupons | E-mail | Web | 22. července 2018 v 22:32 | Reagovat

Hello, I also wish for to share my opinion here, when i don’t know even about a easy thing related to Personal home pages, I always go to look for that from net.

56 generic cialis at walmart generic cialis at walmart | E-mail | Web | 23. července 2018 v 1:50 | Reagovat

For latest information you have to pay a quick visit the web and on world-wide-web I found this site as a most excellent web page for hottest updates.

57 tadalafil generic tadalafil generic | E-mail | Web | 23. července 2018 v 3:18 | Reagovat

Oh! Wow its actually a comical and jockey YouTube video posted at this juncture. thanks for sharing it.

58 cialis coupon cialis coupon | E-mail | Web | 23. července 2018 v 4:29 | Reagovat

Ahaa, its nice discussion concerning this article here at this website, I have read all that, so now me also commenting here.

59 tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg | E-mail | Web | 24. července 2018 v 21:52 | Reagovat

It’s amazing to pay a quick visit this site and reading the views of all colleagues on the topic of this paragraph, while I am also keen of getting experience.

60 tadalafil generic tadalafil generic | E-mail | Web | 25. července 2018 v 0:52 | Reagovat

I am sure this article has touched all the internet users, its really really nice paragraph on building up new website.

61 buy cialis buy cialis | E-mail | Web | 25. července 2018 v 1:42 | Reagovat

Hi mates, is there any other fastidious weblog related to JavaScript articles or reviews, while this one is fastidious for PHP programming.

62 tadalafil 20mg tadalafil 20mg | E-mail | Web | 25. července 2018 v 3:26 | Reagovat

|When I want to place gallery or LightBox or even a slider on my site I forever try to use jQuery script in support of that.

63 cialis coupons cialis coupons | E-mail | Web | 25. července 2018 v 5:21 | Reagovat

Wow! this cartoon type YouTube video I have seen when I was in primary level and now I am in academy and viewing that once more at this place.

64 cialis on line cialis on line | E-mail | Web | 25. července 2018 v 15:37 | Reagovat

I every time download a complete movie in parts, that’s always present at YouTube, since my net connection is awfully slow and YouTube fulfils my wishes.

65 tadalafil 20mg tadalafil 20mg | E-mail | Web | 25. července 2018 v 16:35 | Reagovat

One more thing that I wish for to share at this time is that, whatever you are using free blogging service but if you don’t update your weblog on on a regular basis basis then it’s no more importance.

66 canadian viagra canadian viagra | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 17:07 | Reagovat

If some one desires to be updated with newest technologies therefore he must be visit this website and be up to date daily.

67 sildenafil citrate sildenafil citrate | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 18:50 | Reagovat

Appreciation to my father who shared with me about this blog, this weblog is in fact remarkable.

68 sildenafil buy sildenafil buy | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 19:49 | Reagovat

When someone writes an post he/she retains the idea of a user in his/her mind that how a user can understand it. Therefore that’s why this post is great. Thanks!

69 female viagra pills female viagra pills | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 20:44 | Reagovat

This paragraph presents clear idea in support of the new viewers of blogging, that actually how to do running a blog.

70 viagra tablets viagra tablets | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 21:30 | Reagovat

Hi there to every single one, it’s in fact a nice for me to pay a visit this web page, it consists of important Information.

71 cheap viagra 50mg cheap viagra 50mg | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 22:38 | Reagovat

Wow, what a video it is! Truly fastidious quality video, the lesson given in this video is truly informative.

72 buy 100 mg viagra buy 100 mg viagra | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 22:42 | Reagovat

It’s awesome to pay a visit this web site and reading the views of all friends on the topic of this piece of writing, while I am also keen of getting experience.

73 viagra buy viagra buy | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 22:50 | Reagovat

Its definitely good  YouTube video in terms of features, genuinely nice, its quality is really appreciable.

74 buy 100 mg viagra buy 100 mg viagra | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 23:34 | Reagovat

There is also one additional method to increase traffic in support of your web site that is link exchange, therefore you also try it

75 viagra generic viagra generic | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 0:43 | Reagovat

This post concerning Search engine marketing is actually pleasant one, and the back links are really very valuable to promote your web page, its also known as SEO.

76 viagra oral jelly online mail-order pharmacies viagra oral jelly online mail-order pharmacies | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 1:28 | Reagovat

Hi every buddy, it’s a enormous entertaining at here watching these funny YouTube video clips at at this place, fastidious material, thanks to admin

77 cheap viagra 100mg cheap viagra 100mg | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 1:30 | Reagovat

All right, you are right buddy, regularly updating weblog is really necessary in support of SEO. Pleasant discussion keeps it up.

78 viagra coupon viagra coupon | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 2:47 | Reagovat

One more thing that I want to share at this time is that, whatever you are using free blogging service however if you don’t update your blog on on a regular basis basis then it’s no more worth.

79 buy viagra buy viagra | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 3:48 | Reagovat

I know this web page gives quality based content and additional data, is there any other web site which presents these kinds of information in quality?

80 viagra natural viagra natural | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 4:45 | Reagovat

Very quickly this website will be famous among all blogging visitors, due to it's nice articles

81 cheap 100 mg viagra cheap 100 mg viagra | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 5:18 | Reagovat

In my residence when I get bored, after that I just ON my computer and open YouTube web page to watch the YouTube videos.

82 female viagra female viagra | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 6:58 | Reagovat

As the admin of this site is working, no hesitation very shortly it will be famous, due to its feature contents.

83 female viagra online mail-order pharmacies female viagra online mail-order pharmacies | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 8:07 | Reagovat

Hi, can any body help me how to get this video tutorial from this site, I have watched and listen it here but wish for to get it.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

"Death is just part of life"

(Barbara Ann Kelly)