Sledujte pravidelně termíny koncertů!

Oficial page of wikina-blog on facebook

Diskuze pro fanoušky!

Diskuze o Johnově koncertě v Praze

18.08.2012 - Kathy Kelly - Praha
08.12.2012 - Angelo Kelly - Praha

Květen 2012

KATHY KELLY - 18.08.2012 - PRAHA - SACRE COEUR

26. května 2012 v 22:06 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Kathy Kelly

Kathy Kelly
- Good Neighbours Tour 2012 -
18.08.2012 - Praha - Sacre Coeur

Součástí tohoto koncertu bude i Norbert Peticzky - fanoušek Kelly Family a účastník Hlasu Československa!!!!!

Lístky lze zakoupit na www.kellys.wbs.cz

Nezmeškejte vyjímečný a jedinečný koncert Kathy v Praze!!!!!!!!! :):) Zazní i spousta starých hitovek od Kelly Family!!! Krom toho, část peněz z prodaných lístků půjde na nadaci "Rakovina, věc veřejná." Přispějte na dobrou věc a užijte si společně s námi nezapomenutelný koncert!!

Paddy Kelly - Stern TV 23.5.2012 (+bonus)

26. května 2012 v 20:29 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Paddy Kelly
Steffen Hallaschka, Stern TV: "Maite Kelly (na RTL toho večera běželo finále soutěže Let's Dance, v jejíž porotě Maite usedla - pozn. překl.) si jistě dobře pamatuje na tento legendární bus Kelly Family. Její bratr Paddy do něj vstoupil pro Stern TV znovu a vypráví své osobní vzpomínky a také o tom, co se událo na jejich pověstném hausbótu. Pro Paddyho Kellyho je tato cesta do minulosti zároveň i vstupem do nového života po šesti letech ve francouzském klášteře: Opravdu neobvyklý návrat - Paddy Kelly nyní živě ve Stern TV.
Vítám ve Stern TV i vás doma u televizních obrazovek! Minulý týden byl Paddy Kelly zde u nás a bylo to pozoruhodné: comeback téměř ztracené hvězdy, ale bez obvyklých triumfálních ceremonií, nýbrž s tichými vyznáními, která nám Paddy Kelly minulou středu vyprávěl; o vrcholu slávy, který prožíval s Kelly Family, ale také o tom, jak neměl daleko k sebevražednému skoku. Vzdal se všeho, šel do kláštera, a nyní vede zcela nový život, o kterém s ním dneska budu mluvit, a také - i to je televizní premiéra - Paddy jde dnes znovu poprvé po letech na slavný kellyovský hausbót a budeme mluvit i o této lodi, na které podle legendy shromáždili Kellyovi milion německých marek v mincích. Prý. Pravda je...že tenhle příběh není jediné udivující překvapení v dokumentu."

Stern TV: "Paddy Kelly našel svůj klid. Šest let strávil popový idol v klášteře jako novic John Paul Mary, žil v katolickém řádu Společenství sv. Jana. Modlil se, studoval filozofii a teologii. Přesto se s konečnou platností rozhodl pro světský život a pro hudbu."
Paddy: "Nepochybuji, že jsem udělal správný krok, když jsem vstoupil, a nepochybuji, že jsem udělal správný krok, když jsem pak zase vystoupil."
Stern TV: "Před pár měsíci se vrátil zpátky na scénu. Takto to viděl jeho bratr Joey:"
Joey: "Mám fakt radost, že Paddy zase stojí na pódiu. Protože...prostě už to stačilo! Byl v klášteře dost dlouho. Díky Bohu, že je venku!"
Stern TV: "První pořádné turné bývalého mnicha je skutečnou atrakcí pro všechny Kelly fans. V Berlíně přišly čtyři tisíce návštěvníků. Znějí nové písně i staré hity.
Po překonání syndromu vyhoření ho koncertování zase opravdu baví. Roli idola teenagerů odložil (? není dobře rozumět):"
Paddy: "Při prvních koncertech to bylo trošku...zvláštní, chci říct, něco jako déja-vu. Ale vím, že mezitím jsem v sobě našel dost vnitřního klidu a síly, takže mě to kdovíjak neničí. Publikum vyrostlo a dospělo, dnes už to nejsou žádní teenageři. A prostě mě to baví."
Stern TV: "Hudební šéf Kelly Family se svým odchodem v roce 2004 postaral o určitou pauzu kapely. Byl sužován pochybnostmi o sobě i sebevražednými myšlenkami."
Paddy: "Řekl bych, že v době předtím, než jsem našel víru, jsem neměl dostatečnou 'oporu' v sobě samém, to znamená...když člověk není vnitřně dost silný, stabilní jako osobnost, pak mohou okolnosti - pokud jsou dostatečně závažné, třeba svět médií - člověka tísnit. Všechna ta pozornost, ten tlak, to všechno mě zatěžovalo a ztěžovalo mi možnost šťastně žít."
Stern TV: "Přitom bylo Paddyho dětství jedinečným dobrodružstvím. Rodina hudebníků táhla křížem krážem Evropou, první roky života strávil po kempech v obytném busu. Jejich anglický double-decker stojí dnes v Technik Museum Speyer, kam byl přepraven, a byl kompletně zrenovován."
Paddy (sáhne si na lak busu): "Moc pěkně nalakovaný, ne?"
Stern TV: "Sotva byste věřili, že v tomto busu žila, spala, muzicírovala velká rodina a že s ním jezdila na turné. Prohlídka busu vyvolává u Paddyho živé vzpomínky."
Paddy: "Byli jsme, abych tak řekl, poslední Mohykáni hnutí hippies (smích). Strávili jsme v tomto busu měsíce na turné. A tohleto celé (ukazuje na spodní část okna busu) jsme museli zatřít barvou, tedy zatemnit, aby do něj nebylo vidět zvenčí, načež to celé bylo brzy zvenčí pomalované milostnými vyznáními. Nahoře byly postele, tam se spalo...a ráno nám na dobré vstávání hrál Hotel California od The Eagles..."
Stern TV: "I druhý domov v dětství byl mobilní: slavná loď kotvila tehdy v kolínském přístavu, dnes vzdušně kotví ve Speyeru. To byla tenkrát láska na první pohled:"
Paddy: "Když jsem tu loď viděl poprvé - to ještě nebyla naše - jsem si pomyslel...tipuju, že tohle bude náš nový domov. A za tři týdny ji můj táta koupil."
Stern TV: "Poprvé po osmi letech vstoupil znovu na palubu Seana O' Kelleyho (jak se loď jmenuje - pozn. překl.) Zde rodina žila v polovině 90. let, když začalo období největšího úspěchu. Pro Paddyho Kellyho to byla šťastná doba.
Luxus na lodi? Tak to ani náhodou."
Paddy: "Tohle byl můj pokoj. Ten jsem musel sdílet s Angelem. Až v 18 jsem měl svůj vlastní pokoj!"
Stern TV: "Pohodlný moc nebyl."
Je to tady fakt hrozně malé!"
Paddy: "Jo...ale uvidíme, jestli bych se ještě vešel do postele! (položí se na prkna) Ou...ještě se přece jenom vejdu. Když jste dítě, připadá vám velká."
Stern TV: "A Angelo (? není dobře rozumět)"
Paddy: "Angelo lehával s hlavou támhle..." (ukáže). "A nohy byly vždycky problém, protože se tam tak jako tak... (Paddy zadrmolí a není mu dobře rozumět)"


Angelo Kelly - Tour Diary 25.5. and 26.5.2012

26. května 2012 v 20:19 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Angelo Kelly
A.K: "I'll never forget the first time I had a concert with my brothers and sisters in the Grugahalle in Essen. That is now 24 years ago. Amazing! And yesterday I was performing with my own little family and as always, it was great in Essen. Thanks."

A.K. "Nikdy nezapomenu, jak jsem tady měl poprvé koncert se svými sourozenci, tady v Grughalle v Essenu. Teď je to 24 let. Úžasné! A včera jsem tu vystupoval se svojí vlastní malou rodinou a jako vždy, v Essenu to bylo skvělé. Díky."


A.K: "Bruce Springsteen and Me perfoming in the same city on the same day. Bad timing:-) We had a great time and the crowd sang really loud in the end. Today we'll have the last show of the tour before we do the DVD recording in Stuttgart."

A.K." Bruce Springsteen a já jsme měli vystoupení ve stejném městě v ten stejný den. Špatné načasování :-) Měli jsme se skvěle a dav na konci zpíval fakt nahlas. Dneska budeme mít poslední koncert turné před tím, než budeme natáčet DVD ve Stuttgartu."Paddy Kelly - Stern TV 16.5.2012 (+ interview)

20. května 2012 v 15:57 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Paddy Kelly

Sledujte vše v jednom. Reportáž z kláštera a rozhovor s Paddym!
Přikládám český překlad, za který MOOOOOC děkuji www.kellyworld.cz
Dozvíte se zde o Paddyho názoru na prázdno v člověku, o Bohu a něco o soukromém životě. Mimochodem se dozvíte i to, že Paddy je zamilovaný do jedné úžasné ženy. :)

Steffen Hallaschka, Stern TV: "A dnes u nás vítáme Paddyho Kellyho... Je to přece jen trochu kuriózní - vy jste měl všeho toho povrchního, materiálního, především v hudebním byznysu, plné zuby...a teď jste znovu na cestě právě tam - do hudebního byznysu. Co je tentokrát jinak? Je to tentokrát jinak, ne?"

Paddy: "Já bych řekl, že tehdy jsem stavěl svůj život na písku, dnes ho stavím na skále...tedy se tak rychle nezhroutí."

Steffen Hallaschka, Stern TV: "Ale když budete opět úspěšný...a přeroste vám to přes hlavu...?"

Paddy: "Tak můžu zas vypadnout do kláštera, ne?" (smích)

Steffen Hallaschka, Stern TV: "Věříte, že jste teď silnější postavit se nárokům úspěchu, médií, slávy?"

Paddy: "Myslím, že ano. Pokud máte v sobě klid, pokud jste nalezl vnitřní stabilitu, když víte, odkud jste vzešel, kam jdete, kdo jste...pak jste...jak bych to řekl...prostě vyzbrojený, obrněný. Je bohužel mnoho skvělých umělců, kteří se zrušili...jako například Amy Winehouse, Whitney Houston, Jackson...a to je samozřejmě velice smutné...mně se díkybohu dostalo v určitém bodě jakési milosti...a nechal jsem se jí vést...vybral jsem tu zatáčku, chcete-li...ale myslím, že dnes nemám v plánu stát se znovu multimilionářem nebo superhvězdou...kdyby to přišlo, tak bych se s tím holt musel vypořádat."

Steffen Hallaschka, Stern TV: "Ještě jedna věc mi není jasná - vy jste byl vždycky vyzdvihován, s rodinnou skupinou jste byl stále na cestách, byl jste velmi oslavován, zbožňován...(? není dobře rozumět), byl jste stále s těmi, které jste dobře znal a měl rád, a přesto bylo ve vašem nitru, jak jste řekl, černo a nesnesitelně...zjistil jste, co bylo příčinou?"

Paddy: "No, ono je to takhle: Zažil jsem přece se sourozenci spoustu skvělých chvil na scéně, koncerty...to s sebou přece neslo spoustu toho krásného! Já to tady nechci všechno malovat černě, hm? Jenom pak holt nastala ta fáze, řekl bych tak tři čtyři měsíce, v roce 1999, myslím, a tak nějak...ono je to těžké vysvětlit...člověk měl, abych tak řekl, na pohled úplně všechno, ale vnitřně byl prázdný. Je taky, zdá se, hodně lidí, kteří tímto projdou, ať už jsou slavní, nebo nejsou...pak taky existují okolnosti, které...vás přivedou na hloupé myšlenky...nebo které dovolí dát těmto hloupým myšlenkám průchod...a je to - řekl bych - vnitřní prázdnota, v srdci i v hlavě, černo, člověk prostě nevidí, kam dál, a je to psychická bolest, která může vést k tomu...že to chcete ukončit, jak už bylo předtím řečeno, a díkybohu jsem nic takového neudělal..."

Steffen Hallaschka, Stern TV: "Ptal jsem se sám sebe, jestli k tomu nepřispělo, že vám nějakým způsobem chyběly kořeny...velmi brzy jste ztratil matku, tuším ve čtyřech letech?" (Paddy přikývne) "Byl jste pak pouličním muzikantem, cestoval jste po celé Evropě, váš otec bojoval s alkoholem, vy jste v té době nemohl navštěvovat státní školu...prožil jste dost neobvyklé dospívání a neměl možnost objevovat svoje kořeny...? Skutečné, pravé kořeny."

Paddy: "Jo...tedy chci říct, měsíčně si vezme život víc lidí, než jich zahyne při autonehodách. A to ze všech společenských vrstev. Takže tento společenský jev ukazuje, že ve společnosti je něco špatně - a to kořeny, nějaké základy, na kterých se dá stavět život. Na čem se dá doopravdy stavět život? Na penězích? Finanční krize vám ukáže, že to nejde. Na jiných lidech, vztazích s jinými lidmi už lépe, když jsou to dobří lidé. A myslím, že já a moji sourozenci jsme byli dobře chránění...táta mi ze začátku například zakazoval dávat autogramy! Jako teenager jsem žádné dávat nesměl."


Paddy Kelly - Stern TV 16.5.2012

17. května 2012 v 17:42 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Paddy Kelly


Zase nějaké video, které se mi opravdu líbí. Paddy ukazuje klášter, ve kterém žil a kde má své blízké přátele, prochází se Gymnichem, kde vzpomíná na staré (ne)dobré časy, mlátí s vervou do boxovacího pytle a hraje fotbal....a trošku i zpívá a říká, že připravuje nové album.
Video je nádherné, po delší době rozhovor s Paddym, který mě opravdu chytil za srdce! :)

Angelo Kelly på Godset 12.05.12

16. května 2012 v 19:23 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Angelo Kelly

Krásný rozhovor s Angelem z Dánska. :)

Angelo Kelly - Tour Diary 13. and 14.5.2012

16. května 2012 v 19:22 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Angelo Kelly
A.K: "I always love being in Denmark. It's such a nice country. There were also some people who came extra from Greenland to see the show. That is amazing."

A.K.: "Vždycky miluju, když jsem v Dánsku. Je to prostě krásná země. Byli zde také někteří lidé, kteří přišli až z Grónska, speciálně kvůli koncertu. To je úžasné."


A.K: "We had a wonderful show last night in Rostock. It was also really nice to see all our friends and some of Kira's family members."

A.K.: Měli jsme nádherný včerejší koncert v Rostocku. Také bylo moc milé vidět všechny naše přátelé a některé členy Kiřiny rodiny."Angelo Kelly - Tour Diary 12.5.2012

13. května 2012 v 14:54 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Angelo Kelly

A.K: "Hamburg was a blast! The show was sold out in the end with over 500 people. Thanks everyone for coming and I hope to be back in December."

A.K.: "Hamburg byl bomba! Koncert byl nakonec vyprodaný - přes 500 lidí! Díky všem, kteří přišli a doufám, že se vrátíme v prosinci."


Angelo Kelly - Tour Diary 7.5.2012

7. května 2012 v 16:55 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Angelo Kelly

A.K: "We had a wonderful time yesterday in Baden Baden. Only eight shows left on this tour now and if there weren't more coming from October on, I'd be a little bit sad. Time flies."

A.K. "Včera jsme se měli v Baden Baden nádherně. Už zbývá jen osm koncertů do konce turné a kdyby neměly být v říjnu další, byl bych trochu smutný. Čas letí."

Nový internetový obchod pro fanoušky Kelly Family!!!!

7. května 2012 v 15:31 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  The Kelly Family

KELLY SHOP


Někteří jste o tom možná už slyšeli, ale na www.kellys.wbs.cz se otevírá nový obchod s věcmi od Kelly Family!

K zakoupení jsou zde CD, DVD, VHS, plakáty, výrobky ze Stille Nacht (hrníčky, kniha, photo set,..)
Sortiment se bude dále rozšiřovat a bude zde k zakoupení vše od Kellys!!!Jimmy se obarvil! / Old Dan Tucker 4.5.2012

7. května 2012 v 15:24 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Jimmy Kelly

Tak Jimmy se nám obarvil. Respektive půlku hlavy! :D Co vy na to?? Já bych řekla, že to zas tak hrozné není, obzvlášť, když už jednou obarvený byl. Ale přijde mi to slušně bláznivé! :) :D

Paddy Kelly live from Rimont 2012 (Agape)

7. května 2012 v 15:18 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Paddy Kelly

Pod videem:
This was shot during the filming of Paddy's new documentary here in Rimont, France.
The song is "Agape" which will be on his new album, (to be recorded this November)

Toto bylo natočeno během natáčení Paddyho nového dokumentu zde v Rimontu ve Francii.
Píseň se jmenuje Agape (Doširoka), která bude na jeho novém albu (které se bude natáčet v listopadu)

Co na to říkáte? Věděli jste, že Paddy bude natáčet dokument? Jsem v šoku. Píseň zní moc pěkně a Paddyho úsměvné momenty jsou báječné! :)


Angelo Kelly - Tour Diary 6.5.2012

6. května 2012 v 17:48 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Angelo Kelly

A.K: "There isn't much that a roll of tape won't fix:-) It was nice being back in Switzerland. Hope to see some you again in December."

A.K.: "Neexistuje moc věcí, které by lepící páska nespravila. :-) Bylo příjemné být zpátky ve Švýcarsku. Doufám, že některé z vás uvidím znovu v prosinci."

Aneb jak se říká - když něco nedrží, znamená to, že si tam dal málo lepící pásky. :))

Angelo Kelly Tour Diary 4.5.2012

6. května 2012 v 17:44 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Angelo Kelly

A.K: "I really enjoyed the show last night in Eschweiler. It was a small but fine crowd. Today we are just outside having a nice time together and the weather is amazing!"

A.K." Fakt jsem si užil včerejší koncert v Eschweileru. Byla to malá, ale prima banda. Dneska si právě užíváme společně krásný den a počasí je úžasné!"

Jimmy Kelly - Long Black Veil (Backstage, Weimar 2012)

2. května 2012 v 17:25 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Jimmy Kelly
Jimmy přidal video ze zákulisí, kde společně s manželkou a bratrancem Mikem (který Jimmyho doprovází při turné!!!!) zpívají píseň Long Black Veil. :) Ať se vám líbí!

"Death is just part of life"

(Barbara Ann Kelly)