Sledujte pravidelně termíny koncertů!

Oficial page of wikina-blog on facebook

Diskuze pro fanoušky!

Diskuze o Johnově koncertě v Praze

18.08.2012 - Kathy Kelly - Praha
08.12.2012 - Angelo Kelly - Praha

Duben 2012

Angelo Kelly - Tour Diary 30.4.2012

30. dubna 2012 v 14:10 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Angelo Kelly

A.K: "Drive, fill up the tank and buy some food. Typical monday. Thanks to everyone who came to the shows in Ljubljana, Vienna and Budapest. It was worth all the travelling!"

A.K.: "Řízení, naplnění nádrže a nakupování nějakého toho jídla. Typické pondělí. Děkuji všem, kteří přišli na koncerty v Ljubljany, Vídni a Budapešti. Všechno to cestování mělo cenu!"

Angelo Kelly - Tour Diary 29.4.2012

29. dubna 2012 v 18:58 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Angelo Kelly
A.K: "No picture this time but a nice story. I had an interview before the show last night and when it was done the camera man asked the lady who was interviewing me if she would marry him. After she said yes, I played them a song while they were just in tears, hugging and kissing. What a beautiful moment."

A.K.: "Tentokrát bez fotky, ale příjemný příběh. Měl jsem interview před včerejším koncertem a když bylo hotovo, kameraman se zeptal ženy, co se mnou dělala rozhovor, jestli by si ho vzala. Po tom, co řekla ano, jsem jim zahrál písničku, zatímco právě plakali, objímali se a líbali. Jak nádherný moment!"


Angelo Kelly - Tour Diary 28.4.2012

29. dubna 2012 v 18:37 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Angelo Kelly

A.K: "Fans from Slowenia and Croatia were singing and dancing hours before the show started. Very nice!"

A.K.: "Fanoušci ze Slovinska a Chorvatska zpívali a tancovali hodiny před začátkem koncertu. Velmi milé!"

Angelo Kelly - Tour Diary 26.4.2012

26. dubna 2012 v 19:16 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Angelo Kelly

A.K: "Driving through Austria and on our way to Slowenia. The view is amazing!"

A.K.: "Projíždíme Rakouskem směr Slovinsko. Výhled je úžasný!"


Angelo Kelly - Tour Diary 22.4.2012

23. dubna 2012 v 18:53 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Angelo Kelly

A.K: "We orderd five Pizza's yesterday in Warsaw and were shocked how big they were. Thank you all for coming to the concert last night. It was very special!"

A.K.: "Včera jsme si objednali 5 kousků pizz ve Varšavě a byli jsme v šoku, jak velké byli. Díky všem, kteří přišli na včerejší koncert. Bylo to opravdu výjimečné!"


Angelo Kelly - Tour Diary 21.4.2012

22. dubna 2012 v 13:58 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Angelo Kelly

A.K: "Thanks to everyone who came to the shows in Berlin. Hope to see some of you again in December. After every concert there are at least a few people asking me what this instrument is called. It's called "Geierleier" and I got it from the guys at Folkfriends in Hamburg. Hopefully now I might not get this question that often any more:-)

A.K.: "Díky každému, kdo přišel na koncerty v Berlíně. Doufám, že některé z vás uvidím znovu v prosinci. Po každém koncertě přijde při nejmenším pár lidí ptajících se mě, jak se tento nástroj jmenuje. Jmenuje se "GeierleierL a dostal jsem ho od lidí z Folkfriends v Hamburgu. Nyní doufám, že snad nedostanu tuto otázku už nikdy víc takhle často. :-)"


Angelo Kelly - Tour Diary 19.4.2012

19. dubna 2012 v 18:09 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Angelo Kelly

A.K: "Hello Berlin. I played here in "DIE WABE" with my PIANO DRUMS concept many years ago for the first time and also had a gig here during the UP CLOSE tour. Great to be back!"

A.K.: "Ahoj Berlíne. Poprvé jsem hrál tady v Die Wabe s mými Piano Drums před pár lety a také jsem tu měl koncert během Up Close turné. Je skvělé být zpět!"

Maite Kelly - Nová kolekce 2012

19. dubna 2012 v 18:03 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Maite Kelly

Video s Maite a zdroj fotek ke shlédnutí zde

Dear friends,

my first Bonprix-Collection is coming out today! Till now I´ve been modeling with Bonprix, now we have the first "Maite Kelly- Collection".
"Color Blocking" is my feeling for summer. The lightness of the french girls inspired me for this collection, how they celebrate their freedom and express their courage in wearing colours.
I wanted to create fashion which is suitable for every woman and which is wearable in everyday life. I also have clothes for romance because I love it too. The most important thing for me was to create stuff that fits to everybody - I hate to send back clothes I have ordered because they do not fit.

I really hope you will like my collection and you will find some inspiration for yourself - that´s the most important thing for me!

Apart from creating fashion, I´m in the "Let´s Dance"-family again this year. Maybe you are getting to know a different Maite sometimes. As part of the jury I have to tell the VIPs what I think about their performances and I have to share my own experiences with them. Therefore, I have to be rigorous sometimes. I´m not perfect and I also make mistakes, but I realised that the VIPs as well as the professional dancers are thankful how I council them.

Dear friends, being courageous means daring something new and following ones own instinct. It´s quite the same with fashion - we can only express our own style in being courageous with clothes. Don´t be afraid of making mistakes - they are also part of our life. Eventually I wish you to also experience Joy, creativity and openess to new trends, like I do.

Big hug - life is beautiful!


Maite

Drazí přátelé,
moje první Bonprix-kolekce zrovna dnes vychází! Doteď jsem byla modelkou Bonprixu, teď tu je "Maite Kelly - Kolekce".
"Color blocking" je moje vnímání léta. Zářivost francouzských dívek mě inspirovala pro tuto kolekci, jak slaví svojí svobodu, vyjadřují jejich odvahu v nošení oblečení.
Chtěla jsem vytvořit módu, která je vhodná pro každou ženu a která je vhodná ke každodennímu nošení. Také tu mám oblečení pro romantiku, protože to mám také moc ráda. Nejdůležitější věcí pro mě bylo vytvořit věci, které padnou každému - nesnáším, když musím poslat zpět oblečení, které jsem si objednala, protože mi prostě nepadne.
Vážně doufám, že se vám bude moje kolekce líbit a najdete pro sebe nějakou inspiraci - což je pro mě nejdůležitější věcí!
A teď stranou od navrhování oblečení. Jsem zpátky v Let´s Dance rodince. Možná teď poznáváte jinou Maite. Jako součást poroty musím říci soutěžícím, co si myslím o jejich vystoupeních a musím s nimi sdílet moje zkušenosti. Z toho důvodu musím být někdy přísná. Nejsem perfektní a také dělám chyby, ale uvědomuju si, že stejně tak soutěžící i profesionální tanečníci jsou vděční za to, jak jim radím.
Milí přátelé, být odvážný znamená zkoušet něco nového a nechat se vést vlastním istinktem. A podobně to je i s módou - jen tak můžeme vyjádřit náš vlastní styl, tím, že budeme odvážní s oblečením. Nebojte se dělání chyb - jsou také naší součástí. Nakonec vám přeji také zkušenosti s radostí, kreativitou a otevřeností k módním trendům, tak jako to dělám já.
Velké objetí - život je krásný!
MaiteAngelo Kelly - Tour Diary 18.4.2012

18. dubna 2012 v 18:15 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Angelo Kelly

A.K: "Beautiful location, big crowd and a really fun show. We are all happy that we'll be back in Markkleeberg on the Christmas tour."

A.K.: "Krásné umístění, velký dav a opravdu vtipný koncert. Všichni jsme šťastní, že se vrátíme zpět do Merkkleebergu při příležitosti Vánočního turné."


Angelo Kelly - Tour Diary 16.4.2012

17. dubna 2012 v 16:33 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Angelo Kelly

A.K: "The guys from KARAT had a show next to the place where I was playing yesterday. They came by to say hello while I was having my soundcheck which was really nice of them. We all had a great time in Erfurt. Thanks!

A.K.: "Kluci z KARATU měli včera koncert vedle místa, kde jsem hrál já. Přišli, aby mě pozdravili zrovna když jsem měl zvukovou zkoušku, což bylo od nich fakt pěkný. Všichni jsme si to v Erfurtu skvěle užili. Díky!"

Patricia Kelly - Newsletter - PRVNÍ DVD A ROČNÍ PAUZA

16. dubna 2012 v 19:20 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Patricia Kelly
Ahoj moji milí,

doufám, že se máte všichni dobře? Já jsem právě vybalila naše kufry (spoustu, spoustu kufrů) z našeho krátkého výletu o velikonočním víkendu. Bylo to prostě nádherné a draly se mi slzy do očí, když jsem viděla oba naše syny na velikonoční mši (sobota večer - pozn. překl.) Ignatius jako ministrant celý v bílém jako anděl a Alexander, který hrál na djembe s kostelním sborem.

Jak ten čas letí a oni jsou už tak samostatní...

Samozřejmě jsem je po mši moc pochválila a dostali čokoládová vajíčka.

Druhý den (Velikonoční neděle) jsme navštívili naše kamarádky jeptišky a byli jsme se podívat na dvě jehňátka, která se právě narodila. Bylo to krásné, děti byly nadšené!!

A teď pár novinek:

1. Chtěla bych poděkovat našemu týmu v zákulisí. Velké BRAVO za posledních pár měsíců, které byly hodně pracovně náročné díky turné Stille Nacht a online shopu.

2. Možná už víte, že mám Facebook stránku. Ano, tam jsem byla v poslední době hodně aktivní...videa, fotky, našla jsem v tom opravdu zalíbení a moc mě to baví. Skvělý a jednoduchý způsob, jak zůstat v kontaktu. Časy se holt mění. Když si pomyslím, jak jsem před zhruba 17 lety ještě chodila osobně na poštu, odeslat tisícovky dopisů fanouškům... Jojo, na poště už mě viděli přicházet a jenom jsem slyšela: Kellyová už zase jde...zavřete dveře!;-)

Takže přece jen silně upřednostňuju facebook!

3. Vydám první vlastní DVD

Bude to live DVD, koncert, který se natáčel v březnu 2011. Byl to jeden z posledních koncertů programu Essential ve speciálním provedení s názvem Moments with Patricia Kelly a dobře jsme se bavili (kapela Thomase Schwaba a já). DVD je právě ve střižne, připravuje se obal atd. Do 6. května vám dám další informace (písničky, datum vydání atd.) prostřednictvím facebooku, oficiálního webu a newsletteru.

4. A ještě něco, co bych vám chtěla sdělit. Poslední tři a půl roku byly úžasné! Skvělé v profesní oblasti, také jsem se osobně a umělecky hodně rozvíjela. Jsem na to moc pyšná, jsem za to moc vděčná. A plánuju pokračovat.

Nejdřív jsem měla ten jazzový projekt, pak program Essential, muzikál Vom Geist der Weihnacht (O duchu Vánoc - pozn. překl.), turné Christmas Moments a Moments with Patricia Kelly, pak program Songs&Stories a samozřejmě také speciální Stille Nacht Tour s mými sourozenci. A počkejte, vždyť já zapomněla na všechny ty akce, co se neobjevují na webkách: zvláštní příležitosti, zpívání v kostele, na svatbách, při galavečerech, soukromé akce, tiskové konference, televizní pořady (Markus Lanz Show, Stern TV)...uff...

A všechno má svůj čas.

Po zralé úvaze jsem se rozhodla, že si dám pauzu, kdy se budu věnovat více sobě a rodině.

Zhruba na rok, méně či více, od června 2012 po posledních koncertech Songs&Stories.

Ale chtěla bych si nechat pootevřená zadní vrátka pro případ, že bych to nevydržela;)

Momentálně nejsou naplánovány žádné další termíny turné, projekty atd.

Jsem si jistá, že mě pochopíte, a myslím, že dělám správnou věc.

Takže takhle to je. Pro ty, kteří mě tohle jaro ještě chtějí vidět, jsou poslední termíny mého aktuálního turné Songs&Stories:

22.4 Mannheim

26.4 Hamburg

27.4 Hannover (vyprodáno)

28.4 Torgau (blízko Lipska)

4.5 Brühl (blízko Kölnu)

6.5 Mainz

10.5 Neunkirchen (mezi Trierem und Karlsruhe)

11.5 Wittlich (blízko Bitburgu)

13.5 Bad Ems (blízko Koblenz)

20.5 Trier

3.6 Warszawa (Polsko)

9.6 Hachenburg (mezi Bonnem und Wetzlarem)

Další informace k místům konání a vstupenkám najdete pod následujícím odkazem:

http://concerts.patricia-kelly.com/

Doufám, že všichni zůstanete silní a zdraví a budete si užívat blížícího se jara!

Modlím se za vás a děkuju vám za vaši nekonečnou podporu.

Bůh Vám žehnej,

Patricia Kelly


Patricia Kelly - fotka na harley

16. dubna 2012 v 19:07 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Patricia Kelly

"For the first time"... On a real Harley-Davidson!

Poprvé...na pravém Harleyi!


Angelo z Kelly Family se vrátil do Prahy s novým CD

16. dubna 2012 v 18:56 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Angelo Kelly

Angelo Kelly, nejmladší člen kdysi velmi známé rodinné kapely The Kelly Family, se po letech vrátil do Prahy. Při dvouhodinové show v Divadle U Hasičů představil své nové sólové CD Off Road a připomněl i některé písně, které před lety ovládaly evropské hitparády. V nenucené atmosféře divadla v sedě na pódiu s Angelem mluvila redaktorka Evelyna Kulíšková.

Vzpomínáte na dva kluky nebo možná holky, kteří zpívají a všichni po nich šílí? Potom ale jako by se po nich a jejich sourozencích země slehla. Kelly Family a blonďatý benjamínek Angelo. Dnes už ale třicetiletý otec čtyř dětí, který i bez vyprodaných hal a šílejících fanoušků vypadá velmi spokojeně.

"Mám se fakt dobře. Všichni jsme založili vlastní rodiny, začali vlastní život. A jako celá rodina už společně nevystupujeme. Já jsem začal se sólovou kariérou asi před 7 lety, ale samozřejmě už ne ve velkých halách nebo televizních show. Je to pro malé, ale milé publikum, které si mě ještě pamatuje a to je fajn, já jsem za to rád," říká Angelo.

Angelo zavítal do Prahy při svém turné s novým CD Off Road. Když ještě hrál s Kelly Family, seděl Angelo nejčastěji u bubnů. Jako učitel hry na bicí se také nějaký čas živil. Pak mu to prý ale přece jen nedalo - touha dělat muziku byla silnější, směje se.

"Myslím, že teď jsou moje písničky lepší než byly třeba před 10 lety a jsou jiné, protože i já jsem jiný. Když jsem začal, zpíval jsem víc o minulosti, o tom, co jsem zažíval s rodinou. Bylo to něco jako terapie. Teď zpívám o tom, co je teď, co prožívám s dětmi a manželkou. Už máme vlastní příběh, který chceme vyprávět."

Děti a manželka Kira s Angelem také pravidelně vystupují na pódiu. Zatím je to baví. A kdo si hraje, nezlobí.

"Na mém novém albu zpívají děti se mnou několik písniček a doprovázejí mě i na části koncertu. Fakt je to baví - zpíváme spolu a hrajeme taky na bicí. Nevím, jak dlouho to ještě budou chtít dělat a k čemu to povede, ale dokud je to baví, tak jim chci dát tu možnost," popisuje, co sám v dětství zažil mladý Ir, který se stejně jako většina z jeho mnoha sourozenců, narodil ve Španělsku a největší část života prožil v Německu.

Ale ani tam se necítí být doma.

"Dobře se cítím v Irsku, je mi fajn i v Německu, kde mám hodně přátel, ale není to můj domov. To ten autobus, co stojí venku před divadlem. To je teď náš domov! Není to nic moc, ale cítíme se tam prostě doma. Cestování a bydlení tam je super, takže je to teď prostě domov."

Angelo Kelly kočovné geny po rodičích opravdu nezapře. Ve svém mobilním domově bude po Evropě a možná i dál cestovat až do Vánoc. Vrátit se přitom stihne i do Prahy. 8. prosince v Divadle U Hasičů jej můžete opět slyšet zpívat na předvánočním turné.Angelo se vrátí do Prahy 8.12.2012

15. dubna 2012 v 15:42 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Angelo Kelly

Angelo znovu v Praze!!! 8. prosince 2012!!!!


Angelo Kelly - Tour Diary 15.4.2012

15. dubna 2012 v 15:25 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Angelo Kelly

A.K: "Dresden is such a beautiful city! Emma sang her solo parts for the first time on her own yesterday, and she was very proud afterwords."

A.K. "Drážďany jsou prostě krásné město! Emma včera zpívala její sólové části poprvé sama a je na sebe doslova velmi pyšná."

Angelo Kelly - Tour Diary 14.4.2012

15. dubna 2012 v 15:15 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Angelo Kelly

A.K: "It was really nice being in Prague yesterday and I'm happy that we'll be back on the 8th of December with the Christmas show. Take care."

A.K.: "Bylo vážně fajn být včera v Praze a jsem šťastný, že se vrátím zpět 8. prosince s Christmas show. Opatrujte se."

"Death is just part of life"

(Barbara Ann Kelly)