Sledujte pravidelně termíny koncertů!

Oficial page of wikina-blog on facebook

Diskuze pro fanoušky!

Diskuze o Johnově koncertě v Praze

18.08.2012 - Kathy Kelly - Praha
08.12.2012 - Angelo Kelly - Praha

Prosinec 2011

Angelo Kelly - Newsletter 28.12.2011

30. prosince 2011 v 14:35 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Angelo Kelly
After having a great time in Ireland, we spent the month of November in Germany. I was in studio recording my new album and this gave us also the chance to see friends and family.
We then started travelling again in the beginning of December. Right now we are enjoying the good weather here in Spain and the greatest time of the year (Christmas & New Years Eve). As some of you might already know, there will be a film / documentary coming out next year about our current life. Here's a video clip of my new single which should give you an idea of how the album sounds and of how the film will look like - "SLOW DOWN". The last two years have been truly amazing and have given us far more then expected. We do not feel like stopping our current lifestyle just yet and want to live and travel in our bus all of next year. I guess the big difference will be, that instead of me going into town and playing on the street, I will be giving concerts in theaters on my tour next year (which I'm really looking forward to). I hope you all have a great start to the new year and that you may achive all your goals."
Take care and stay "off road".
Angelo

Překlad:
Po krásném období v Irsku, jsme prožili listopad v Německu. Tam jsem byl ve studiu a nahrával jsem nové album, což nám dalo příležitost, abychom se viděli s přáteli a rodinou.
Potom jsme na začátku prosince začali znovu cestovat. Právě teď si užíváme příjemné počasí tady ve Španělsku a nejkrásnější období v roce, Vánoce a Nový rok. Jak už někteří z vás vědí, objeví se zde film / dokument, který se objeví příští rok a bude o našem současném životě.
Tady je videoklip nového singlu, který vám může dát myšlenku toho, jak bude znít album a jak bude vypadat nové album - jako Slow Down (Zpomal). Poslední dva roky byly opravdu úžasné a daly nám mnohem více, než jsme čekali. Necítíme se na to, že bychom chtěli přerušit náš současný životní styl a chceme žít a cestovat v našem autobuse celý příští rok. Hádám, že velkým rozdílem bude to, že namísto procházení se městem a a hraní na ulici budu koncertovat v divadlech na turné v příštím roce (na které se opravdu těším). Doufám, že všichni vkročíte do nového roku správnou nohou a pokusíte se dosáhnout všech svých cílů.
Dávejte na sebe pozor a zůstaňte "off road",
Angelo
Zdroj a další fotky zde

May It Be (Video about Kathy)

29. prosince 2011 v 19:19 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Kathy Kelly
Píseň sice zpívá Enya (pro tentokrát bohužel), ale video je udělané o Kathy a myslím, že je povedené. Mám tuhle píseň mooooc ráda a ve spojitosti s ní ještě raději. :D :)
Jo a mimochodem - Enya není tak uplně mimo - věděli jste, že Enya je Irka..?? :)))

Paddy´s jokes II. (videos 2011)

28. prosince 2011 v 15:44 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Paddy Kelly
Verunka vytvořila pokračování svého prvního úspěšného videa, kde jsou Paddyho vtípky. Tentokrát se jedná zase o vtípky, ale z roku 2011. Myslím, že se vám bude video líbit minimálně tak, jako mně! :)

Angelo Kelly - Slow Down

25. prosince 2011 v 18:09 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Angelo Kelly

Dear friends,
I want to wish you all a "Merry Christmas" and a "Happy New Year"! There is a lot you can expect from me in 2012. A new tour, a new studio album, and there will also be a film coming out about our current life "off road". Here is my present to you all for Christmas. It is the first single of my new album and it should also give you a taste of how the film will look like. "SLOW DOWN"

Greetings from Spain.
Angelo

Drazí přátelé,
chci vám všem popřát veselé Vánoce a šťastný nový rok! V roce 2012 toho ode mě můžete očekovat hodně. Nové turné, nové studiové album a také film, který bude o našem současném životě na cestách. Tady máte všichni ode mě dárek k Vánocům. Je to první singl z mého nového alba a je to ochutnávka toho, jak bude vypadat film. SLOW DOWN (překlad: Zpomalme).
Posílám pozdrav ze Španělska.
Angelo

Angelo Gabriele (30)

23. prosince 2011 v 17:38 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Angelo Kelly

Nejmladší Angelo slaví dnes své kulaté 30. narozeniny. Na Kellys si opravdu uvědomuji, jak ten čas moooc rychle letí.
Takže Angelo - já ti ze srdce přeji všechno nejlepší v tvém životě, zdraví, štěstí, pravou lásku, hodně koncertů a zážitků s rodinou, úspěchy a co nejméně starostí. :)
Už se těším, až se v dubnu uvidíme....
Všechno nejlepší!!!! :)

Všechno nejlepší, Joey (39)

20. prosince 2011 v 17:15 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Joey Kelly
Přesně na den, se ve španělském městě Gamonal narodil Joseph Maria.
Velký sportovec, zpěvák a vtipálek. :)
Myslím, že se všichni přidáte k mému blahopřání, ať má Joey hlavně hodně zdraví, štěstí, úspěchy ve sportu a zpěvu, hodně lásky a pevné nervy.
Tak všechno NEJ NEJ NEJ NEJ NEJLEPŠÍ, Joey! :)


Krásný 4. advent všem

18. prosince 2011 v 14:04 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  >>About me<<
Zdravím všechny, kteří si tento článek právě čtou :)

A je tu poslední adventní neděle před Štědrým dnem. Řekla bych, že zejména pro nás Čechy (a vlastně i Slováky!), není tento den moc šťastný. Zesnul náš bývalý prezident, Václav Havel. Doufám, že už ho nic nebude trápit a že se tam nahoře má dobře.
Ale jelikož nechci, aby tento den byl pro nás jen smutným, tak vám chci všem popřát nádherné a šťastné, mírumilovné vánoční svátky. :) Venku padá sníh, tedy alespoň u v nás v Krkonoších. Je tam možná tak 30 cm sněhu, dobré, že. Až na ty nehody na silnicích mi to vůbec nevadí.
Chci se vám také všem omluvit, že poslední dobou toho sem moc nepřibývá a hlavně ne denně, ale mám teď zase krušnější období ve škole. To víte...testy, testy, testy a zase jenom testy. Takže budu ráda, když to budete chápat, děkuju. :( A pokud máte nějaké novinky nebo zajímavá videa a chcete se s námi o ně podělit, pošlete mi je prosím na email Wikina@email.cz , děkuji!!!
Přeji vám všem nádherné Vánoce a spoustu radosti a dárků pod stromečkem. Jsem vám všem moc vděčná!
A abych nezapomněla, Angelo před několika dny přidal na své facebookovské stránky typy na jeho oblíbené vánoční písně. Takže pokud máte chuť, určitě se na ně podívejte!
1. James Taylor - At Christmas
2. Michael Buble - Christmas
3. The Rat Pack - Christmas With The Rat Pack

Angelo ještě přidává přání s příjemným prožitím vánočních svátků. :) Mějte se krásně!

True Love 10.12.2011/ Essen

16. prosince 2011 v 20:43 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Live Videa
"Our love is strong.."
Nádherný. Miluju tuhle písničku. V Joeyově podání a konečný refrén společně se sourozenci, prostě krásný. :) A malý Luke hraje na klavír...prostě to musel být nádherný zážitek!

Comeback der Kelly Family - Paddy, Patricia und Kathy touren durch Deutschland

15. prosince 2011 v 17:17 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Original Videa

Video


Moderátor Thomas Bug: "Jsou zase tady! Ale ne!"
Moderátorka Susanne Wieseler: "Ale jo! Kelly Family jsou zase tady!"
Moderátor Thomas Bug: "Ale ne!"
Moderátorka Susanne Wieseler: "Ale jo! Vzkříšení kapely v předvánočním čase je v Německu comebackem roku!"
Moderátor Thomas Bug: "Ale ne!"
Moderátorka Susanne Wieseler: "Ale jo!"
Moderátor Thomas Bug: "Roky bylo kolem nich ticho, teď jsou zase na turné. Včera večer hráli v Dortmundu a názory se samozřejmě velice různí, buď je milujete, nebo je nenávidíte, nic mezi tím neexistuje."
Moderátorka Susanne Wieseler: "Jsou fenoménem. Obsazení Paddy, Patricia, Kathy a Paul je sice méně početné, ale to nevadí. I tak je na pódiu spousta legrace."

Reportér Oliver Schäfer: (Paddy skáče na pódium) "Skok z minulosti! Kellyovi jsou zpět. I s frontmanem Paddym Kellym. Comeback, na který fans toužebně čekali."

Fan: "Přinášejí prostě nějaké poselství. Dělají rozumnou muziku, a ne jenom nějaké bumbumbum..."

Reportér Oliver Schäfer: "Máte nějakého oblíbence mezi Kellyovými?"
Fan: "Ano, Paddyho."
Reportér Oliver Schäfer: "Toho idola žen."
Fan: "Ano, přesně tak."

Reportér Oliver Schäfer: "Posledních sedm let prožil idol žen Paddy v ústraní v klášteře. Svůj bývalý život popové hvězdy chtěl hodit za hlavu. Teď je Paddy znovu na scéně - jako nový člověk."

Paddy: "Zjišťuji, že je to dar...oživení, obnovení toho, co jsem dělal dříve...možná smysluplněji, více s rozumem..."

Reportér Oliver Schäfer: "Aktuálního vánočního turné se neúčastní všichni sourozenci. Ale to fanouškům nevadí. Patricia je nadšená: mnoho jich zůstalo léta věrných."

Patricia: "Publikum je mezi sedmi a sedmdesáti sedmi lety, řekla bych, a to je pro nás velká čest...protože právě to, že přijde celá rodina...to byl vlastně náš cíl..."

Reportér Oliver Schäfer: "I toto turné si užívají hlavně dámy. Mužští fanoušci jsou výjimkou."

Fan: "Nakazila jsem ho. Jsme spolu šest let, já poslouchám každý den Kellys a od té doby, co jsme spolu, je poslouchá taky a zná všechny písničky nazpaměť!"
Fanoušek: "Jooo...skoro...zhruba tak (...)"

Reportér Oliver Schäfer: "Až do druhého svátku vánočního budou Kellyovi koncertovat. Fanoušci doufají v další vánoční turné a také v to, že Kellyovi jednou v budoucnosti stanou na scéně v plném počtu."


Stille Nacht - München 4.12.2011 -songs

14. prosince 2011 v 19:31 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Live Videa
Sestřih koncertových písní z německého Mnichova. :) Alespoň si ti, kteří na koncertě nebyli můžou vybavit, jaké to asi bylo!! :)

He´s Got The Whole World In His Hands/ Essen 10.12.2011

13. prosince 2011 v 20:33 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Live Videa
Přídavek z Essenu. Všimněte si, že tohoto koncertu se zúčastnil jak Joey, tak i Caroline a oba synové od Patricie a Joeyho syn Luke (který hrál tatínkovi na klavír při True Love!). Nádherné video! :)

Koncert Kelly Family v Nürnbergu 7.12.2011

11. prosince 2011 v 15:16 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  The Kelly Family

Naše první společná návštěva Německa a koncert Kelly Family v Nürnbergu, 7.12.2011


Po dvouhodinové cestě do Prahy, kde jsme se sešli s Verunkou a následně potom i s Jindřiškou, Klárkou, Ivankou a Hankou jsme si sedli do kavárny na Florenci. Prvotní nervozita toho, abychom všechny včas dorazily do Prahy ze mě opadla.

Společně jsme se tedy vydaly pěšky na hlavní nádraží, odkud nám jel Expressbus přímo do Nürnbergu. Asi bych neměla zmiňovat to, že jsme asi 20 minut hledaly nástupiště, odkud odjíždíme. Ale byly jsme pěkně nervózní! Když jsme tedy autobusovou zastávku konečně našly (a to jsme mimochodem kolem ní prošly už před tím!), udělaly jsme si společné fotky. Za nedlouho jsme uviděly autobus. A patrový! Wow! Díky milému panu řidiči jsme si všechny mohly sednout dozadu. A tak jsme seděly pohromadě v patře. Poprvé, co jsem jela patrovým autobusem.

Přibližně s 5 minutovým spožděním jsme vyjely. Uf, další nervozita ze mě opadla. Už sedíme v autobuse. Jen aby dorazila Liduška, která bohužel musela jet později sama. Ale my jsme už seděly a jely směr Nürnberg. Pustily jsme si na mobilu Kelly písničky a smály se a zpívaly. Tohle miluju! :-)

Po 3 a půl hodinách jsme stály na Hauptbahnhof v Nürnbergu. Ubytování jsme našly bez komplikací asi i z důvodu, že jsme kolem něj projížděly. Bylo necelých 5 minut od hlavního nádraží.

Tak jsme se tedy ubytovaly. Krásný pokoj s televizí a vlastními sociálkami. Super! A tak jsme připravily náš 10 cm stromeček a daly kolem něj dárky. Přinesla jsem cukroví a něco malého jsme snědly. Ono toho ani tolik sníst nešlo, jak jsme byly nervózní. Dvě z nás Paddyho totiž vůbec neviděly. A já vlastně Paddyho Kelly také ne. Jen Johna Paula Maryho před dvěmi lety v Olomouci a Brně.

Po krátkém občerstvení jsme se vydaly za deště prohlédnout okolí. Šly jsme se podívat na trhy s ručně vyrobenými výrobky. Lidé jso uvážně talentovaní!

A tak jsme si prošly ještě kousek města, přispěly pouličním muzikantům pár drobných, stavily se v suvenýrech a šly naproti Lidce. Ta s několika minutovým spožděním dorazila. Konečně jsme byly kompletní!

Dorazily jsme na hostel. Můžu říci, že počasí vůbec nevypadalo vánočně, naopak. Věřte nebo ne, ale zastihla nás krátká bouřka! Nás to ale nijak nevyvedlo z míry a naše předkoncertní přípravy vrcholily.

Vylezly jsme z hostelu a nevěděly, kudy se tedy vydat. MHD systém jsme moc nechápaly, respektive jsme nechápaly, jak si koupit lístek. A na taxi nás bylo moc! Nutno podotknout, že nás bylo 7. Ano, opravdu 7. Co Bůh ale nechtěl, před ubytováním jsme potkaly chorvatskou fanynku, která objíždí s kamarádkami Stille Nacht koncerty. Naštěstí se známe už z předešlých koncertů z Česka, takže jsme se ihned poznaly. Po krátkém rozhovoru nám Ana navrhla, že dvě z nás vezmou s sebou autem k hale a ostatní můžeme jet taxikem. Ani si nedovede představit, jak moc nám ulevila!

A tak jsme běžely na taxi. Nepochopím, jak němečtí taxikáři v půl milionovém městě můžou neumět anglicky. A tak přišla na řadu moje němčina. A vida, já jsem ji ZVLÁDLA! Člověk když musí, tak to opravdu nějak zvládne. A tak nám taxikář poradil, že pro 5 lidí je támhleten taxík. Aha, ale jaký, když kolem jich bylo asi 30, že! A tak jsme se o jednoho sekly, ale ten třetí byl správný. "Hallo, wir möchten zu Meistersingerhalle gehen. Aber wir sind fünf." "Ja fünf." A tak nám pan taxikář odklopil sedačku a dal tam ještě jednu navíc. Hurá! A už se jelo. "Na jaký koncert jdete?" Ptal se. "Kelly Family." Začal se smát. Pche! "Je to ta hala?" "Jojo, to je ona." "Jééé holky, koukejte vpravo!" Byla vážně velká. Před námi jelo auto se slovinskou poznávací značkou. Povídám holkám. "Nebudou to fanynky? Auto ze Slovinska." Načež asi za půl minuty pán pronesl. "Hele, oni jedou taky k hale." Odpovídám. "Já jsem říkala, že to jsou fanynky!" Jo, mluvila jsem i v minulém čase, jsem dobrá! :-D Tak jsem se přesvědčila, že s mojí němčinou a angličtinou to zas tak hrozné není.

U haly jsme se sešly s Ivankou a Jindřiškou, které jely s chorvatkami autem. Po pár minutách k nám přišla i Nelí, která přijela s dalšími dvěmi holkami. Wow, bylo nás hodně. A tak jsme si udělaly společnou fotku s českou vlajkou, to aby Kellys věděli, že na ně nechodí do Německa jenom němky, že!

Do 20 minut nás vpustily dovnitř a my jsme přišly do předsíně, kde jsme si od sympatického dlouhovlasého pána koupily CD a Programy. V předsíni jsme možná ještě půl hodiny postávaly, fotily se a došly se upravit.

Pak jsme šly už rovnou do sálu. Nádherné podium a tolika míst k sezení. Proběhlo mi hlavou "Zajímalo by mě, jestli to bude zaplněné." No až na pár míst opravdu bylo. Během koncertu odhaduju účast tak na 1500 lidí.

S kraťoučkým spožděním nás Paddy, Patricia, Kathy a Paul, společně se skupinou hudebníků a tanečníků, přivítali One More Happy Christmas (při které jsme mávali českou vlajkou), po které následovalo White Christmas. Potom zpívala Kathy Ave Maria. Bylo to něco neuvěřitelného. V první části tedy zazněly již tři řečené písně, dále také Chi-Qui-Rri-Tin, Lord Of The Dance, Brother Brother, Mama, Who´ll Come With Me, Peces En El Rio, Nothing Like Home, Es Ist Ein Ros Entsprungen.

Následovala 20 minutová pauza, po které německé obecenstvo začalo vytleskávat. A tak jsme my - jako správné Češky začaly volat "Kelly, Kelly, Kelly!" Jestli se k nám přidaly dvě němky, bylo to hodně. Suchaři!

Druhá část začala Paddyho sólem - I Am The Light Of The World. Následovalo nádherné Merry Christmas To You And All Your Friends. Pak přišel nádherný Good Neighbour (u kterého se trochu rozsvítilo světlo do publika a tak jsme opět mávaly vlajkou!). Následovalo Take My Hand, kdy jsem si opravdu přišla jako na koncertě v devadesátých letech. Všichni jsme se drželi za ruce. Byla to nádhera. Koncert pokračoval německou písní od Kellys - Alle Kinder Brauchen Freunde, kterou nádherně zazpívala Patricia. Poslední asi tři písně zpíval dětský norimberský sbor s Kellyovými. Následně zazpíval vánoční píseň a odešel a nastoupil Paddy s písní Sick With Love. Zazněly i písně jako First Time, kde jsme s holkama udělaly Patricii před písní bouřlivý potlesk, nádherně se usmívala. Kathy s Paddym pak zpívali Madre Tan Hermosa. Zazněla i Stille Nacht (+ Silent Night), po které následovalo přes minutu ticha. A pak bouřlivý potlesk a návrat Kellyových na podium, kdy zazpívali Go Tell It On The Mountain a posledním přídavkem byl dlouhoočekávaný An Angel. :-) Nádherná verze, kde zpíval Paddy svoje části a Patricia zpívala části za Angela, krom nejvyššího partu, který bravurně odzpívala Kathy.

Po koncertě jsme se vydali k autobusu Kelly Family, kde stálo několik (možná tak 50) fanoušků a čekali na členy. Patricia si poté povídala s fanoušky ze dveří autobusu, vypadala hrozně mile. Jako poslední šel Paddy, který nasedl do auta a řidič ho odvezl pryč. Takže autogramiáda se tedy nekonala, tudíž mi koncert přišel takový "neúplný", není se ale čemu divit. Nemůžeme přece po rodince chtít, aby se podepisovala skoro každý den přibližně 1500 lidem. Ano, myslím, že odhadem bylo na koncertě v Nürnbergu 1500 lidí. :-)

Po koncertě jsme se vrátily na hostel pěšky. Šly jsme asi 30 minut, ale byla to příjemná večerní procházka. Před budovou jsme potkaly již zmíněné fanynka z Chorvatska, se kterými jsme si popřály dobrou noc a samy jsme se vydaly si koupit na Lobby pití. Na pokoji jsme si potom udělaly Štědrý večer - dostala jsem spooooustu krásný dárečků, děkuju holky moje! No a potom jsme už šly spát, plné nádherných zážitků a emocí.

Ráno jsme se asi po čtyřech hodinách "dlouhého" spánku probudily a vyšly do víru velkoměsta. Koupily jsme si dobrůtky v pekárně a prošly si památky ve městě. V 10.41 nám odjížděl z Hauptbahnhof autobus. Plné nádherných zážitků jsme sršily humorem, i když jsme byly smutné, že už to zase končí. Doufám, že příští rok dáme na jeden zatáh alespoň dva koncerty, protože jeden je vážně málo. Ale bylo to opravdu nádherné, maximálně jsme si to užily a můžu říci, že to byl nejkrásnější koncert, jaký jsem zažila. Děkuju Patricku, Kathy, Patricie a Paule. Byli jste úžasní! Doufám, že příští rok to vyjde znovu a třeba i ve vyšším počtu.

* Omlouvám se, že jsem zapomněla na nějaké písně, ale bylo jich opravdu hodně a nepamatuji si to úplně přesně.

Report z koncertu 07/12/2011, Nürnberg (D)Kelly Family - Nürnberg 7.12.2011 - videos

9. prosince 2011 v 17:08 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Live Videa
An Angel

Madre Tan Hermosa

Merry Christmas To You And All Your Friends

Lord Of The Dance

Go Tell It On The Mountain

Brother Brother

Dávám sem více videí z Nürnbergu, protože je to pro mě speciální koncert z toho důvodu, že jsem na něm byla. Bylo to uplně nádherné!!! :) Neuvěřitelný splněný sen. Wow!

Směr Nürnberg - DNESKA

7. prosince 2011 v 13:07 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  >>About me<<

Stille Nacht → jedeme dnes do Nürnbergu


Pokud si čtete touhle dobou dne 7.12. tuhle zprávu, nejspíš už budu u hranic a při nejlepším za hranicemi. Ano! I já jsem se dočkala. Stille Nacht tour v obsazení Paddy, Kathy, Patricia a Paul! Nemůžu se dočkat! Já už se tu klepu 7 dní, mam z toho křeče v břiše, ale věřte, že tou dobou, kdy jsem tohle psala (je přesně 6.12.2011 - 21.23) mam ty křeče hoodně velký. O tomhle se mi snad nikdy nesnilo! Vidět více Kellys najednou, to byl vždycky můj sen!!! :)
Takže se omlouvám, že to tu poslední dobou zanedbávám, ale když pominu akci Německo a Kellys, tak toho mám opravdu moc ve škole. Ono taková somatologie nebo matematika není totiž vůbec žádná sranda!
Tak si užívejte dnešního dne a ještě dne po tomto dni a pokud budete mít chut, tak si na mě dneska ve 20.00 vzpomeňte. Doufám, že i vás čeká nějaký ten koncert u našich sousedů! V pátek dopoledne sem něco napíšu, nějaký krátký report a nadšení!! :) Mějte se krásně!!


Všechno nejlepší, Patricku (34)

5. prosince 2011 v 17:49 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Paddy Kelly
Dnes je to přesně 34 let, co se narodilo v Irsku jedno vyjímečně nadané dítě - Michael Patrick Kelly. Ano, dnes je tomu už 34 let. A tak myslím, že nebudu sama, kdo Paddymu bude přát hlavně zdraví, štěstí, lásku, spoustu koncertů, co nejméně trápení a spoustu a spoustu dobré nálady!


Všechno nejlepší, Maite Star Kelly (32)

4. prosince 2011 v 13:44 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Maite Kelly

Dnes slaví své 32. narozeniny Maite Star Kelly. Myslím, že můžu mluvit za všechny, když řeknu, že přejeme Maite do života zdraví, štěstí, lásku, porozumnění, úspěchy, co nejméně starostí, hodně koncertů a mnoho mnoho dalšího krásného. :) A všichni tady doufáme, že se s Maite co nejdříve uvidíme...

Všechno nejlepší!


Brother Brother 30.11.2011/ Hamburg

4. prosince 2011 v 11:06 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Live Videa
A ani toto video jsem neviděla. Ale podle toho, co tu je napsané, že to zpívají všichni a je to opravdu krásné věřím, že to opravdu krásné je. Už se těším a doufám, že to ve středu uslyším! :)

Kelly Family - Erfurt 1.12.2011

4. prosince 2011 v 11:04 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Live VideaNejdříve jsem sem tahle videa vůbec dávat nechtěla, až ve čtvrtek. Protože na koncert jedu až ve středu, tak si nechávám překvapení a ještě jsem si žádné fanouškovské video nepustila! To mám silnou vůli, že? A že jich na mě na facebooku kouká několik. :D Takže ani nevím, co to zpívají a jaké to je..no snad se vám to bude líbit :) Slyšela jsem, že to bylo nádherné!

Kelly Family - Backstage 30.11.2011 in Hamburg

1. prosince 2011 v 17:43 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Original Videa

VideoMyslím, že ten, kdo se zúčastní turné určitě nebude litovat! Vypadá to jak za starých časů. :) Video natočené několik hodin před prvním koncertem v Hamburgu!

"Death is just part of life"

(Barbara Ann Kelly)