Sledujte pravidelně termíny koncertů!

Oficial page of wikina-blog on facebook

Diskuze pro fanoušky!

Diskuze o Johnově koncertě v Praze

18.08.2012 - Kathy Kelly - Praha
08.12.2012 - Angelo Kelly - Praha

Listopad 2011About Stille Nacht tour/ 28.11.2011 (ZDF)

29. listopadu 2011 v 17:21 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Original Videa

Video
Moderátorka Daniela Bach: "Jako kdyby byl An Angel napsán pro předvánoční čas: Kellyovi dají svým fanouškům speciální dárek. Staré písně, vánoční koledy z celého světa a příběh o Kristově narození."
Paddy: "Vánoce jsou pro mě příběhem o tom, jak se Bůh stal člověkem. A také svátkem lásky - pevné lásky Boží k nám lidem, ale také lásky mezi námi lidmi navzájem."
Moderátorka Daniela Bach: "Pro Paddyho je to po šesti letech v klášteře dost velký kontrast. Se svými sourozenci Patricií, Kathy a Paulem je zpátky na scéně. Chybělo mu to. Ale to předchozí období mu bude chybět taky:"
Paddy: "Bylo pro mě v té době důležité něco jiného. A také se mi toho dostalo. A teď mohu s novými, čerstvými silami spojit to nejlepší z obou světů."
Moderátorka Daniela Bach: "Velkorodina, která psala dějiny populární hudby. Mezitím mají mnozí sólové projekty, jdou svou vlastní cestou. Maite a Angelo se vánočního turné nezúčastní. Vyznavač extrémních sportů Joey na něm ale vystoupí jako host."
Patricia: "Opravdu mi chybělo stát na pódiu se sourozenci. Nepřeháním, několikrát jsem při zkouškách plakala dojetím. Říkám si...Panebože, jak je to krásné! Jak je to krásné, že jsme zase spolu!"
Moderátorka Daniela Bach: "Vánoční turné nemá být comebackovým turné The Kelly Family. Ale možná je to určitý "testovací provoz":
Paddy: "Mluvíme o tom, že bychom udělali reunion/comeback turné. O tom se dá mluvit, ale může trvat roky, než se opravdu přikročí k realizaci."
Moderátorka Daniela Bach: "V Hamburgu vánoční turné ve středu odstartuje. 19 koncertů křížem krážem Německem bude následovat. Některé jsou už teď vyprodané."Paddy, Kathy, Patricia, Paul - Traditionelles Wihnachtslieder - 27.11.2011/ ZDF

27. listopadu 2011 v 14:29 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Original Videa

Video


Nevím jak vám, ale mně se video ohromě líbí. I Paddy vypadá dobře. :) Všem to tady moc sluší. Už se neskutečně těším na koncert v Nürnbergu. Hurááá! :)

Video na youtube:
http://www.youtube.com/watch?v=92OQgDVAmWg&feature=share


Stille Nacht (Silent Night) - 14.12.2003/ Herbon

26. listopadu 2011 v 19:21 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Live Videa
Snad nejkrásnější verze této koledy, kterou jsem kdy slyšela. Ano, už na mě dýchá vánoční atmosféra! :)

Patricia, všechno nejlepší k narozeninám

25. listopadu 2011 v 18:29 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Patricia Kelly
Přesně před 42 lety, dne 25.11.1969 se narodilo miminko Maria Patricia Kelly. A dnes slaví krásné narozeniny a vypadá ještě lépe, než dřív!
Takže milá Patricie - my, ti přejeme všechno nejlepší. Hodně ZDRAVÍ, štěstí, lásku, co nejméně starostí, plno koncertů a zážitků. A mnoho a mnoho více!Kathy and Patricia Kelly - 19.11.2011 (Sarah Schiwys Sofasitzung mit... )

22. listopadu 2011 v 17:14 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  The Kelly Family
Další německý rozhovor s Patricií a Kathy. Hned jak přijde překlad, hodím ho sem! :) Mimochodem - holkám to tu mooc sluší.

Paddy Kelly - An Angel 18.11.2011/ Vilnius

21. listopadu 2011 v 20:24 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Paddy Kelly
An Angel z pátečního vystoupení. Nádhera!!!!!!! :)
Za video děkuji Ľudce :)

Angelo Kelly - Newsletter 20.11.2011 - Překlad

20. listopadu 2011 v 16:35 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Angelo Kelly

Nové album


Angelo strávil posledních pár týdnů v nahrávacím studiu. Poseděli jsme s ním, abychom získali nějaké informace a z nich udělali malé interview.

Jaké byly důvody k utvoření nového alba?

AK: "Je to něco, co se mi přirozeně stává. Víš, napsal jsem spoustu nových písní za tu dobu, co jsme cestovali a došlo to k bodu, který se mi jasně stává, že ty písně musejí být nahrány. Nechtěl jsem zveřejnit, že jdu dělat nové album a tak jsem o tom řekl jen pár lidem. Nejdřív jsem chtěl nahrát písně a potom uvidíme, co bude dál. Nyní je však album skoro hotové a protože jsem s výsledkem velice spokojený, cítím, že musím dát vědět každému, že ode mě může očekávat nové album."

Jaký druh alba můžeme očekávat?

AK: "Už několik let bylo mým přáním vytvořit album, které bude akustické a čisté. Druh tradice zpěváka/textaře. A hraní na ulicích v posledních dvou letech mi hodně pomohlo. Neměl jsem kapelu ani nějaké speciální efekty, na kterých bych byl závislý. Byl jsem to jen já a moje kytara. Tyto písně jsou o lidech, které jsem na ulici potkal potkal, o našem rozdílném životě, který právě teď žijeme. O rodině, lásce, víře, bolesti, naději, odvaze a štěstí. Jen jsem nahrál písně, které pro mě opravdu něco znamenají."

Můžeš nám tedy konečně říci, kdy bude vydáno?

AK: "Doufám, že bude venku před březnovým turné, ale je stále ještě moc brzy, říci něco bližšího."


Angelo Kelly - Newsletter 20.11.2011

20. listopadu 2011 v 16:10 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Angelo Kelly

New album


Angelo Kelly has spent the last few weeks in studio recording his new album. We sat down with him to get some info and it kind of turned into a little interview.

What moved you to make this new album?

AK: "It's something that happens naturally with me. You know I've been writing a lot of new songs on our travels and there came a point where it became clear to me that they needed to be recorded. I didn't want to announce that I was going to make a new album and so I only told a few people about it. I wanted to first record the songs and then see what happens. Now it's almost finished and because I'm so happy with the result, I feel like letting everyone know that they can expect a new album from me soon."

What kind of album can we expect?

AK: "For many years it has been my wish to make an album which is very acoustic and pure. Kind of in the singer songwriter tradition. And playing on the streets of Europe for the past two years has helped me a lot. I didn't have a band or special sound effects to rely on. It was just me and my guitar. These new songs are about people I've met on the street, about our different life which we now live. About family, love, faith, pain, hope, courage and happiness. I've only recorded songs on this album that really mean something to me."

Can you already tell us when it will be released?

AK: "I hope it will be out before the tour in March, but it is still too early to tell right now."

Patricia Kelly - Newsletter 18.11.2011 - Překlad

18. listopadu 2011 v 21:33 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Patricia Kelly
Drazí přátelé,
30. listopadu začínáme konečně s premiérou "Silent night - a Christmas musical story for the whole family" (Tichá noc - Vánoční muzikálový příběh pro celou rodinu) - tour s Paddym, Kathy, Patricií a Paulem Kelly.
9. listopadu dávali Paddy, Patricia a Kathy první a jedinou tiskovou konferenci ve Frankfurtu nad Mohanem. Zde o ní můžete zajít článek http://www.frankfurter-magazin.de/?p=7814&cpage=1

V posledních měsících jsme pracovali na výrobcích, které se budou prodávat a jsme rádi, že vám je můžeme představit tímto emailem:

Program "special edition" (Program "speciální vydání")
Chtěli jsme udělat toto vydání jako něco vyjímečného pro naše publikum.
52 stránek, formát A4, obsahuje rozšířený úvod sepsaný Paddym, který mluví o jeho soukromém příběhu a důvodech, proč právě Stille Nacht koncerty. Dále také obsahuje interview se sourozenci, stavbu programu, krásné obrázky a více. Text je v němčině.
Cena: 19 euro

Basic concert program (Základní koncertní program)
16 stránek, formát A4, obsahuje základní části "Speciálního vydání". Není to dodatek "Speciálního vydání", ale pokrývá jeho část. Při zakoupení "Speciálního vydání" budete mít všechny části programu. Text je v němčině.
Cena: 6 euro

Live CD Stille Nacht (Živé CD Stille Nacht)
Živé CD bude natočeno během prvních dní koncertování. Bude namixováno a vydáno nejrychleji, jak jen to bude možné. Když bude všechno probíhat bez problémů, budete si moci zakoupit CD Stille Nacht na tour i na webech www.patricia-kelly.com/wink nebo na www. StilleNacht-shop.de od 7. prosince. Očekáváme velký zájem, proto prosíme objednávky.
Cena: 18 euro

Poster (Plakát)
Plakát Stille Nacht bude k dostání ve velikosti A1.
Cena: 5 euro

Cup (Hrníček)
Modrý hrníček s nápisem Stille Nacht a se jménem všech účinkujících Kelly.
Cena: 12 euro

T-shirt (Tričko)
Modré s nápisem Stille Nacht, 100% cotton, neutrální, velikosti od S - XXL. Prosíme přeobjednejte si v obchodě, počet na tour bude omezený.
Cena: 25 euro


Všechno zboží bude prodávané na turné (od 30. listopadu - 26. prosince) a na webu Patricie Kelly nebo na Stille Nacht internetovém obchodě. Můžete platit bankovním převodem nebo nově i přes PayPal.
Očekáváme velkou vlnu objednávek, které budou zpracovány v pořadí. Objednávky budou dokončeny a poslány tak rychle, jak jen to bude možné.
Prosím nezapomeňte, že CD Stille Nacht nebude k dostání v obchodech a na turné do 7. prosince.
Se srdečným pozdravem váš Patricia Kelly Team

PS: Dostali jsme mnoho požadavků, jestli během turné budou autogramiády. Z důvodu různých názorů nebudou po koncertech rozdávány podpisy.
Pěkně vás žádáme o pochopení. Děkujeme.

Patricia Kelly - Newsletter 18.11.2011

18. listopadu 2011 v 21:04 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Patricia Kelly
Dear friends,

on November 30th we finally start with the premiere of "Silent night - a Christmas musical story for the whole family", a tour with Paddy, Kathy, Patricia and Paul Kelly.

On November 9th Paddy, Patricia and Kathy gave the first and only press conference in Frankfurt am Main. Here you can find an article about it:
http://www.frankfurter-magazin.de/?p=7814&cpage=1
A link to a video of the press conference is embedded in the text.

During the last few months we have been working on the accompanying merchandise products under high pressure and we are happy to present them in this newsletter:

Program "special edition"
We wanted to make with this edition something special for our public.
52 (!) pages, format A4, includes an extended introduction written by Paddy in which he talks about his personal story and reasons for the "Silent night" concerts. Interviews of the brothers an sisters concerning Christmas, the program structure, nice pictures and more. Texts are in german language.
Price 19 €

Basic concert program
16 pages, format A4, contains basic parts of the "special edition" program. It´s not additional to the "special edition" program but covers a part of it. By buying the "special edition" program you have all parts of the program. Texts are in german language.

Price 6€

Live CD "Stille Nacht"
The live CD will be recorded on the first days of the concerts. It will be mixed and printed as quickly as possible. If everything works without problems you will be able to buy the CD "Stille Nacht" on tour or in the webshop (www.patricia-kelly.com/wink or www. StilleNacht-shop.de . from December 7th. As we expect a great demand, so please preorder.
Price 18 €

Poster
The "Stille Nacht" tourposter will be available in the size A1.
Price 5 €

Cup
A blue cup with the "Stille Nacht" theme and the names of all participating Kellys on it.
Price 12 €


T-shirt
Blue, with the "Stille Nacht" theme, 100% cotton, unisex, size S-M-L-XL-XXL. Please preorder in the shop, for the stock on tour will be limited.
Price 25 €

All products will be sold at the merchandise stand on tour (November 30th - December 26th ) and in the Patricia Kelly (www.patricia-kelly.com/wink) / Stille Nacht webshop (soon reachable on www.StilleNacht-Shop.de ). You can pay via bank transfer or, and it is new, by paypal.
We expect big wave or orders, which will be processed in the incoming order. The orders will be completed and sent as quickly as possible.
Please keep in mind that the live CD "Stille Nacht" won't be available in the shop and on tour until December the 7th.

Kind regards

Yours
Patricia Kelly Team


Ps: We received many requests if there will be autograph sessions during the tour. Because of different reasons there will be no autograph sessions after the concerts.
We kindly ask for your understanding. Thank you.


Angelo Kelly - Novinky o novém albu 2012

18. listopadu 2011 v 20:53 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Angelo Kelly

BREAKING NEWS!!!
Angelo is currently recording a new album which should be released in March 2012. Tomorrow we will be putting a short interview with Angelo about the new album on his Homepage.

NEJNOVĚJŠÍ NOVINKY!
V současné době Angelo nahrává své nové album, které bude vydáno v březnu 2012. Zítra přidáme na Angelovy stránky krátké interview s Angelem, kde promluví i novém albu.Patricia and Kathy Kelly - Zibb (Rbb) - překlad

17. listopadu 2011 v 19:59 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  The Kelly Family
Zdroj překladu www.kellyworld.wz.czModerátorka Britta Elm: "I když už nevystupují v počtu devíti, stále plní velké haly jako mávnutím ruky: Kellyovi. 19. 12. přijede Patricia Kelly a tři její sourozenci do Admiralpalastu, údajně je všechno vyprodané, ale kliiiiiiid, milí Kellyfans: 23. prosince okouzlí Kellyovi Max-Schmelling-Halle s programem Stille Nacht - eine musikalische Weihnachtsgeschichte. Nyní se těším na Patricii a Kathy Kelly: Přišly už nyní za námi. Kdo bude ještě s nimi na koncertech? To nám ty dvě hned prozradí. Ale nejdřív ty nejkrásnější Kelly-vzpomínky."

Moderátorka Britta Elm: "Proto mě těší, že jste tady. Ještě jednou srdečně vítejte, Patricie a Kathy. Před chvílí jsme to viděli, zavzpomínali jsme, a tak nějak jsem si řekla - takové krásné vlasy, a najednou byly pryč. Dobrá zpráva, milá děvčata u obrazovek - Paddy má zase o něco delší vlasy."

Kathy: "Trošičku delší."

Moderátorka Britta Elm: "Trošičku delší, že? Ale kdo všechno bude v Berlíně..."

Patricia: "Samozřejmě že s námi bude i Paddy, Paul... Bude tam i Joey? Kathy, já si vůbec nevybavuju..."

Kathy: "Ohledně Berlína si nejsem úplně jistá..."

Patricia: "Joey může jen v určitých termínech. Lítá po světě na kole nebo má jiné závody. Ale vždycky budeme nejméně ve čtyřech: Kathy, já, Paddy a Paul."

Kathy: "Ano, Paul... Joey bude ve Schwerinu."

Patricia: "Ve Schwerinu bude."

Kathy: "Jo, ve Schwerinu jo."

Patricia: "A kde ještě?"

Kathy: "Ve Frankfurthalle..."

Patricia: "Přesně tak."

Moderátorka Britta Elm: "Takže člověk vidí, že to vůbec není jednoduché...udržet si přehled...což u tak velké rodiny není

žádný div..."

Patricia a Kathy: "Není!"

Moderátorka Britta Elm: "Je vás hodně, držíte spolu... Prošli jste si v posledních letech spoustou vzestupů a pádů, každý sám i všichni společně... Jak se to seběhlo, že jste si teď řekli - OK, zase půjdeme na scénu společně?

Patricia: "Já myslím, že to byl velmi přirozený průběh. Nebylo to úplně plánované, prostě to tak vyplynulo, řekla bych. Přání udělat vánoční show vzešlo od Manfreda Hertleina (http://www.tourneen.com/ - pozn. překl.), mého dobrého kamaráda, pořadatele kulturních akcí...a ten mě na to konto oslovil a já mu řekla - zeptám se ostatních sourozenců...následně souhlasil Paddy, pak Kathy a celé se to dalo do pohybu... Ti ostatní buď nemohli, nebo se jim do toho nechtělo, ale myslím, že je to dobrý začátek, ne?"

Moderátorka Britta Elm: "Myslím, že mezi fanoušky je teď velká naděje...protože...to je také velmi zvláštní vztah, Kellyovi a fanoušci, ne?"

Kathy: "To je pravda."

Moderátorka Britta Elm: "To mělo zčásti i stinné stránky. Jak je tomu dnes?"

Kathy: "Myslím, si že...za prvé, jsme všichni ženatí, vdané...tedy jediný svobodný mládenec je Paddy..."

Moderátorka Britta Elm: "To je dobré vědět!" (smích na obou stranách)

Kathy: "Ten se s tím vždycky musí vyrovnávat."Kathy and Patricia Kelly - Zibb (Rbb)

16. listopadu 2011 v 17:35 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  The Kelly Family

Video

Holky mluví o rodině a o Stille Nacht tour. Pokud někdo máte chuť, určitě přivítáme překlad! :)


Fotky The Kelly Family

15. listopadu 2011 v 19:38 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  The Kelly Family
Tak a dneska přidám další fotky sourozenců. Doufám, že vás potěší! :)

Une Famille C'est Une Chanson + Interview / Frankreich 1985

13. listopadu 2011 v 12:29 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Original Videa
Ten malej Patrick, jak mluví francouzsky, to je hrozně krásný. :) Všichni tu vypadají tak krásně roztomile a miloučce, jéé. :)

"Death is just part of life"

(Barbara Ann Kelly)