Sledujte pravidelně termíny koncertů!

Oficial page of wikina-blog on facebook

Diskuze pro fanoušky!

Diskuze o Johnově koncertě v Praze

18.08.2012 - Kathy Kelly - Praha
08.12.2012 - Angelo Kelly - Praha

Červen 2011


Let My People Go 1990

29. června 2011 v 21:22 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Live Videa
Všichni Kellys si to parádně užívají! Angelo je roztomilej :) Obzvlášť, když na pomoc přiběhne starší brácha Paddy, aby mu pomohl rozevlát vlásky. A nakonec si oba vláskami zaházejí! Prostě nádhera!!!

Oslavili jsme 3. narozeniny (25.6.2008)

28. června 2011 v 17:41 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥
Je to ostuda! Myslela jsem, že blog slaví až dneska, jenomže on už slavil!!! Takže se wikina-blogu především tímto omlouvám, že jsem zapomněla.

Narodil se před 3. lety 25.6.2008 u mě doma. Vážil sotva pár písmenek. A dneska je z něj velký blog, který slaví 3. narozeniny a měsíčně má průměrnou návtěvnost 1200 návštěvníků a je v něm napsáno tisíce komentářů a stovky článků! Myslím, že jak on, tak já a tak i především VY, kteří přispíváte do diskuzí, pod videa a nebo jen tak brouzdáte po fotkách a videích na sebe můžete být pyšní. Bez vás by se totiž tohle nepovedlo. Bez vás by mě, ani tenhle blog už tahle práce vůbec nebavila. Jenomže díky vám máme sílu rozšiřovat Kelly Family ne jenom do republiky, ale i do Evropy, světa! A tak bych chtěla tomuhle blogu popřát dlouhou výdrž, co nejméně problémů, hodně návštěvníků a aby se dožil ještě několika krásných let, v obležení vás, skvělých fanoušků a skvělé rodinky!
Děkuji vám všem, kteří jste nezanevřeli na tento blog a pravidelně sem chodíte a věnujete sem pár úsměvů. Jsem vám za to opravdu moc vděčná a blog určitě ještě víc!

Všecho nejlepší!!!!!!!!!!!
Ani Kellyovi nezapomněli dodatečně popřát....:)


Jimmy, Patricia, Angelo, Paul and Meike - "Christmas For All" tour 2011!!!

28. června 2011 v 17:17 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  The Kelly Family
A je to tady!!!
K Jimmymu, Patricii, Paulovi a Meike se na vánoční turné po Německu přidá i Angelo!!!!!!
Více informací co nejdříve!!!

Jimmy Kelly
News! Wir freuen uns, Euch mitzuteilen, dass Angelo ebenfalls mit Jimmy, Patricia, Paul, Meike u.a. auf die CHRISTMAS FOR ALL Weihnachtstour gehen wird. Mehr Infos folgen.

NEWS! We're happy to announce that Angelo will be also coming on CHRISTMAS FOR ALL tour together with Jimmy, Patricia, Paul, Meike and others. More info soon! YAY!

Překlad:
Novinky!!!! Jsme šťastní, že vám můžeme oznámit, že Angelo se zúčastní turné CHRISTMAS FOR ALL společně s Jimmym, Patricií, Paulem, Meike a ostatními. Více informací brzy! Jo!

‎!!!NEWS!!! Angelo will be joining Patricia, Jimmy & Paul on the "Christmas for all" tour that will start at the end of November. More info coming soon.

Překlad:
!!!Novinky!!! Angelo se připojí k Patricii, Jimmymu, Paulovi na turné "Christmas For All", které začne koncem listopadu. Více informací brzy.

Jak je vidět, sourozenci jsou z toho, že spolu budou spolupracovat opravdu nadšení!!! A myslím, že i fanoušci si přijdou na své! :) Tak co, kdo plánuje, že se zúčastní? Jáááá! :D :)ZMĚNY - koncert Johna s Maite se přesouvá do P.M. Clubu!!!!

28. června 2011 v 16:50 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  John Kelly

John Kelly & Maite Itoiz
10.9.2011 od 20:00
P.M.Club - Praha (Trojická 10, Praha 2)
- Nic se nemění, kromě místa konání! Nicméně se ale nemusíme bát, kdo má vstupenky, tak mu zůstávají, žádné starosti! Club je prý o moc hezčí, než Exit Chmelnice, takže se není čeho bát. A jinak - Kelly fanoušci si užijí koncert i někde v pajzlu, ne? :D :)Více informací zde.
Těším se, že vás tam potkám!!

The people of Kosovo thank Paddy for the song "Children of Kosovo" and and call him "A man with a big heart."

27. června 2011 v 16:58 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Paddy Kelly


There was a whole Facebook "buzz" preceding his coming to Kosovo, to hold an evening of music, testimony and prayer in the Parish of Velehz, Prizren. In thanksgiving for what he did with his family for them in 1999, some youth performed a mimed choregraphy to the song -which brought many to tears- at the event held in Velezh, which was attended by far off visitors from Switzerland, Poland and Slovenia in adition to the many Albanians present on the eve of May 14th.Father Don Marjan who invited Paddy and organised his pilgrimage to the origins of Bl. Mother Teresa in the days that followed, was moved to tears in his openeing words of welcome, thanking him for having helped the people of Kosovo "...when we were in our worst situation."
Numerous were those to express their gratitude during Paddy's frist visit to Kosovo in May this year for the song "Children of Kosovo" which he wrote and completed with his family back in 1999, in view of helping the impoverished during the war, calling him "A man with a big heart." Former Minister of Culture Valton Begiri and the Bishop of Pristina personally thanked him for the aid which was brought to the poeple of Kosovo through the song which was released as a charity CD in conjunction with UNICEF, 12 years ago.
Young theater director Bekim Lumi spontaneously gathered his team of actors and associates and offered Paddy an unplanned performance of his piece "The Blood Shirt" at the Ethnological Museum in Pristina to thank Paddy as well.

Paddy was particularily happy to have met Father Don Lush Gjergji who was a close friend of Bl. Mother Teresa over 30 years, guiding him to the various places of her origins, including Skopje in Macedonia, during his stay.
Paddy, "It has been a true blessing to visit this country and come to know such a heartfelt people with their history and culture. I was particularily moved by the Christian minority from whom the invitation came, and glad to see a peaceful co-existence between Muslims and Christians here. I was very pleased to discover the Albanian origins of Bl. Mother Teresa and the roots of her vocation in the faith of her family. I feel like I have recieved more than I have given and hope to come back again at another oppurtune occasion."


- Název se mi opravdu líbí "Lidé z Kosova děkují Paddymu za píseň Children Of Kosovo a říkají mu "Muž s velkým srdcem". :)
- Jinak překlad hodím co nejdříve!

Mama - Stuttgart 2000

26. června 2011 v 18:35 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Live Videa
Písnička plná emocí. Nádherná verze :( :)

Bye bye 1995 - photo

25. června 2011 v 14:12 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  The Kelly Family


Na tuhle fotečku jsem náhodou narazila včera, když jsem projížděla fotky na internetu. A dost mě pobavila :D :) Takže doufám, že se vám taky zalíbí :)

Walking 28.5.2004/ Bad Kissingen

24. června 2011 v 20:27 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Live Videa
Prostě úžasná písnička. A krásnej moment ve 4:00 :)

Key To My Heart 28.5.2004 / Bad Kissingen

24. června 2011 v 20:20 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Live Videa
Pevně doufám, že jsem tohle video sem nedávala už jednou před dvěma lety. To bych byla nerada! :D A i kdyby..opakování je matka moudrosti, ne? Obzvlášť, když se jedná o tuhle skvělou písničku ve skvělém podání :)

Carry My Soul 14.12.2003/ Herborn

23. června 2011 v 20:29 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Live Videa
Tohle je prostě úžasná písnička. A krásná verze - oběma to tam moc sluší :)

Paddy and Angelo - photo - Blood

22. června 2011 v 17:00 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Angelo & Paddy


Tohle je prostě krásná fotka! :) Co myslíte..?

Patricia, Jimmy, Joey and Angelo - 29.6.2011 - ZDF!!!!

21. června 2011 v 16:43 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  The Kelly Family
Tak a je to tady!
V show Markuse Lanzy se objeví Patricia, Jimmy, Joey a Angelo!!!!
Co na to říkáte? Nenapadlo by mě, že by tam byl Angelo!! Prostě mazec! Už se těším, až je uvidím! :)
Jestli ale nemáte ZDF, tak nezoufejte, můžete to online sledovat na těchto stránkách!!!
Takže nezapomeňte!!

29.6.2011 - ZDF - ve 23:15Fell In Love With An Alien - 19.6.2004/ Duisburg

19. června 2011 v 17:23 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Paddy Kelly
Krásný :) Na konci Paddy pěkně vtipkuje :D

Angelo Kelly - Once In A While + But I Still Haven´t Found What I´m Looking For/ 8.1.2008 - Madrid

19. června 2011 v 14:48 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Angelo Kelly
Úžasné video. :) Angelo pořádně netuší slova Once In A While, takže sranda se na to dívat. :D Do toho nakonec nádherná písnička But I Still Haven´t Found What I´m Looking For od U2. Prostě krása...moje srdcovka! :)

Fields Of Athenry - Frankfurt - 12.12.1999

18. června 2011 v 13:12 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Live Videa
Musím uznat, že včera jsem tuto verzi slyšela poprvé!!! To je nádherný, uplně mě to rozplakalo!
Jsou vážně skvělí! :)


Take My Hand/ Groningen 1993

17. června 2011 v 19:28 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Live Videa
Prostě nádherná písnička! Cítim z ní, obzvláště v této verzi, tolik lásky. :) Nádhera!

The Kelly Family - beautiful photo

16. června 2011 v 19:37 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  The Kelly Family


Za fotku děkuju Verunce. Opravdu nádherná fotka!!! :)

Patricia a sourozenci - 29.6. v show Markuse Lanzy

15. června 2011 v 19:32 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  The Kelly Family
Am 29.Juni tritt Patricia zusammen mit einigen ihren Geschwistern im Show von Markus Lanz (ZDF).

Překlad:
29. června se setká Patricia společně s některými jejími sourozenci v Show Markuse Lanzy!!!! (ZDF)

- Takže kdo máte možnost, tak určitě nezapomeňte koukat!! Myslím, že to bude skvělé!!! :) Čas, kdy se bude show konat dodám jak jen budu vědět víc!

"Death is just part of life"

(Barbara Ann Kelly)