Sledujte pravidelně termíny koncertů!

Oficial page of wikina-blog on facebook

Diskuze pro fanoušky!

Diskuze o Johnově koncertě v Praze

18.08.2012 - Kathy Kelly - Praha
08.12.2012 - Angelo Kelly - Praha

Únor 2010

Patricia Kelly-Calling Heaven/ 27.2.2010 Praha

28. února 2010 v 17:38 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Patricia Kelly

Patricia Kelly-Alle Kinder Brauchen 27.2.2010 / Praha

28. února 2010 v 14:40 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Patricia Kelly
Jo tak tohle byla prostě a jednoduše vážně nádhera! :)

Jedu na Patricii!!:)

26. února 2010 v 17:01 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  >>About me<<
Ahojky návštěvníci! :)
Poslušně vám hlásím, že zítra jedu konečně už na Patt! :) Minulý týden jsem byla na Paddym, bylo to úžasný, určitě doporučuju, jeďte, je to skvělý! :) Přibudou fotky z Patt akce protože tam se narozdíl na JPM akcích může fotit, takže se máte na co těšit! :) Doufám, že se s některýma z vás uvidím a pokecáme. Takže sem hodim nějaký video přednastavený, ať se zítra máte na co těšit. Tak zatím a loučím se s vámi! :)
Pááá Wiki :)

Přispějte na akci John Paula Mary!!! (19.2.2010-20.2.2010)

25. února 2010 v 11:43 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  >>About me<<
Jménem tohohle blogu a super organizátorů, co tuto akci zorganizovali prosím, aby jste přispěli na účet pro akce Johna Paula Mary! Bohužel sponzoři upadly a tak nezbývá nic jiného, než abychom se přidali my, fanoušci. Když přispějeme, myslím, že nebude problém aby se tu bratr někdy na podzim ukázal. :) Tímto vás teda všechny prosím, aby jste pomohli přispět organizátorům! Budou vám určitě moc vděční za jakoukoliv částku. :)
Děkuju moc!

Bětka:
Prosíme jménem celýho týmu, kdyby někdo mohl ještě přispět na Paddyho akce, které skončili dost v mínusu, na účet 186497130 / 0600. Budeme vám moc vděční. Díky!


Kelly Family-Stranger /Dinslaken 17.4.1993

24. února 2010 v 16:57 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Live Videa
Překrásné kouzlo nádherného Street Life :)

Anketa Číslo 54

24. února 2010 v 13:48 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Ankety!
Jedeš na Patricii do Prahy?
Hlasuj...

Kathy Kelly & Michael Hirte-Knocking On Heaven´s Door

23. února 2010 v 11:08 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Kathy Kelly
Též nádhera a též děkuji HOPE79 :) Určitě stojí za to, si to poslechnout!

Kathy Kelly & Michael Hirte-Time To Say Goodbye

23. února 2010 v 11:07 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Kathy Kelly
Video mi zaslala HOPE79 tímto jí moc děkuju, je to vážně nádhera! :)

Bratři John Paul Mary a Jean Davide naplnili kostel sv. Jakuba!

22. února 2010 v 11:37 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Paddy Kelly
http://www.vkhbrno.cz/obr/zpravy/201002220103.jpg
"...ale je tam 0 stupňů, děsná zima! Připravte se na to, že tam budete sami," zněla poslední slova P. Václava Slouka, který nám "půčil" kostel na sobotní večer. Naštěstí se toto proroctví nenaplnilo a v kostele sv. Jakuba se kolem 17. hodiny sešlo na 300 převážně mladých lidí, nejen z ČR. A důvod? Do Brna přijeli bratři ze Společnosti sv. Jana, aby slovem i zpěvem podali svědectví o svém životě zasvěceném Bohu.
Bratři i kapela přijeli z Olomouce, kde se konal modlitební večer v pátek, krátce po 14 hodině. Po krátké poradě a občerstvení na SC začal modlitební program úvodním slovem br. Johna Paula Mary a první písničkou, která se tematicky vázala k rozjímání růžencových tajemství. To mělo celkem čtyři části a bylo prokládané zpěvem z bratrova repertoáru za skvělého doprovodu kapely Paprsky. Poté následovalo svěděctví o tom, jak se z někdejší hvězdy Paddyho Kelly stal nenápadný bratr John Paul Mary. Jeho svěděctví o osobní krizi i cestě ven bylo prosté, milé, opravdové a jemným způsobem se dotýkalo otázek, které si klade asi každý dospívající a upřímně hledající člověk. V rámci povídání zaznělo opět několik písní. Hlavním bodem programu byla mše svatá s kázáním br. Jeana Davida o tom, jak využít postní dobu k tomu, abychom dokázali být s Bohem, tak jako s ostatními našimi přáteli, "online". Krásnou tečkou za celým večerem pak byla zpívaná a moderovaná adorace se svíčkami.
Program skončil krátce po půl deváté večerní. Poté, co se davy se rozprchly, aparatura uklidila a kostel zamčel, jsme se sešli naposled na SC a při večeři se s oběma bratry podělili o zážitky nejen z organizace, ale i z modlitby a příjemného společenství. Bratr John Paul Mary nám vysvětlil, proč se jejich kongregace jmenuje Společenství sv. Jana a jakou spiritualitou žijí (více informací ZDE). Společně jsme se také zasmáli komickým okamžikům, které během večera vznikly díky jazykové bariéře a ostatním trapasům, o které o tomto víkendu rozhodně nebyla nouze :-)
S bratry jsme se kolem 22 hodiny rozloučili a popřáli jim šťastnou cestu do jejich rakouského kláštera. A jak se nechal slyšet br. John Paul Mary: v říjnu snad zase naviděnou :-)

Paddy Kelly/ John Paul Mary-Olomouc/ 19.2.2010

21. února 2010 v 18:27 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥
Thanking Blessed Mary

JIMMY KELLY V ČESKU!!

19. února 2010 v 8:11 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Jimmy Kelly
Jimmy navštíví Českou republiku!!
16.5.2010 / 19:00 / The Shamrock Pub/ Praha
Lístky budou v prodeji i na www.kellys.wbs.cz

http://www.jimmykelly.de/files/nodeimages/00000.005558.jpg

Dodatečně přeji Jimmymu všechno nej!!:)

Paddy Kelly-It´s Your Life

18. února 2010 v 18:50 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Original Videa
Krásné :)

LÍSTKY NA KATHY V PRODEJI!!

17. února 2010 v 11:12 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Kathy Kelly
www.ticketstram.cz
tady zadejte Kathy Kelly a najde vám to koncerty. Tuším, že lístky jsou v prodeji od včerejška. Tak objednávejte.


Ještě tu chvíli nebudu

17. února 2010 v 11:11 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  >>About me<<
Dostala jsem se místo tělocviku na počítače, takže sem musím prostě napsat. Omlouvám se, že sem nic nepřibývá, ale počítala jsem s tím, že tu v neděli už budu. Bohužel se tak nestalo. Možná zítra nebo možná o víkendu. I když o víkendu frčím na Moravu, takže tu nebudu. Snad se sem tedy ještě dostanu dnes večer (už doma) nebo zítra! :) Uvidím, ale už bych byla nejradši doma, je tam nuda. Tak se nezlobte a choďte sem dál a projíždějte třeba ještě starý článečky co neznáte.

Vom Kinderstar zum ernsthaften Sänger (5.9.2009)

13. února 2010 v 12:51 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Angelo Kelly
Jüngster Spross einer berühmten Familie: Angelo Kelly in Nürnberg


¨NÜRNBERG - Zeit, sich von Klischees zu verabschieden: Angelo Kelly, jüngster Spross der «Kelly Family«, hat sich zum seriösen Sänger und Songschreiber entwickelt. Ein Musiker, der aus seinem Faible für Rockgrößen wie Bruce Springsteen und Jon Bon Jovi kein Geheimnis macht, wie bei seinem Solo-Konzert im «Südpunkt« zu hören war.

Die Kellys waren ein Phänomen: Mit Volksliedern aus aller Welt und später mit ziemlich seichten Schlagern eroberte der Kinderchor die Charts, war bei «Wetten, dass...« zu Gast und schwamm fast ein Vierteljahrhundert - von den 70ern bis in die 90er Jahre des vergangenen Jahrhunderts - auf einer Welle des Erfolgs.

Nesthäkchen Angelo wurde in eine Familie hineingeboren, bei der das unstete Tourneeleben Dauerzustand war. Er kam in Spanien zur Welt, lebte in acht verschiedenen Ländern, hat einen irischen und einen amerikanischen Pass und wohnt heute mit seiner deutschen Frau und seinen drei Kindern in der Nähe von Köln. Dass er seine aktuelle Tournee «The Traveller« («der Reisende«) genannt hat, kommt da nicht von ungefähr.

Typ netter Nachbarsjunge

Auch ohne Familienbonus ist Angelo Kelly ein Star für die jüngere Generation geblieben. Den Löwinnenanteil des Publikums stellen junge Frauen zwischen Anfang 20 und Mitte 30, nicht selten von ihren Müttern begleitet. Was vielleicht daran liegt, dass Angelo Kelly auch mit Ende 20 perfekt den Typus des netten Nachbarsjungen verkörpert.

Inhaltlich bohrt Angelo in seinen eigenen Songs ziemlich dicke Bretter, verpackt Gesellschaftskritik und kluge Betrachtungen über die Dinge des Lebens in zeitlos anrührende Folksongs mit Ohrwurmgarantie.

Zwischen diesen Perlen und behutsam für Angelos kraftvollen Pop-Tenor arrangierten Klassikern, wie den «Streets Of London« oder «Keep the Faith«, erzählt Angelo Kelly kurzweilig aus seinem einstigen Dasein als Mitglied einer Familie von jugendlichen Sängern. Darunter sind zwerchfellerschütternde Anekdoten, etwa jene, wie Angelo mit seinem Bruder Paddy ein Hotelzimmer verwüstete, «weil Rockmusiker das so machen«.

Dem sympathischen Gitarristen und Schlagzeuger gelingt das Kunststück, völlig unprätentiös auch über schwierige Themen, wie den qualvollen Tod des bewunderten Vaters, zu sprechen. Eine Erfahrung, die Angelo Kelly offensichtlich reifen ließ, denn in solchen Momenten wirkt er verblüffend abgeklärt und altersweise. Ein Künstler mit Charisma, von dem noch mehr zu erwarten ist.

Hans von Draminski

Jimmy Kelly introducing his family - Huntenpop 2005

12. února 2010 v 14:12 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Live Videa
Bombový!! :)

Anketa Číslo 53

11. února 2010 v 15:05 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Ankety!
I´m On Fire, od koho se ti líbí více?
Hlasuj...

The Kelly Family-Live In East Germany 9 part

10. února 2010 v 15:45 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Live Videa
A teď něco krásnýho a roztomilýho! :) Je to vážně úžasný :)

The Kelly Family-Katowice 1999

9. února 2010 v 18:42 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Original Videa

I.part

II.part

Angelo Kelly-Rozhovor (2008)

8. února 2010 v 16:46 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Rozhovory a články
Tady jsem si dala práci a přeložila takovej kratší rozhovor s Angelem, ale tak, snad se vám bude líbit! :)

Rozhovor s Angelem.
Maggie: V pátek jsme si mohli koupit vaše nové album "Lost Sont co si o něm myslíte a jak ho můžete porovnat s "I´m Ready" nebo "Rejoice And Be Glad"?
Angelo: ,,K mému prvnímu albu "I´m Ready". Hledal jsem správný styl a tak jsem hodně mixoval různé styly hudby. O "Rejoice And Be Glad" docela se mi povedlo spracovat hodně věcí, kterými jsem procházel a zejména to, že jsem přestap spolupracovat s mými sourozenci. Moje nové album je více o pohledu do budoucnosti než ostatní dvě."
Maggie: Na albu je jedna z písní "Black Is The Colour" proč jste se rozhodl jí nahrát?
Angelo: ,,Slyšel jsem tuto píseň na albu od Paula Wellereho a věděl jsem, že jí musím zazpívat. Tak jsem začal pracovat na své menší verzi a myslím, že to byl krásný konec pro album."
Maggie: 12. dubna budeme mít čtvrtý koncert v Polsku, jste šťastný?
Angelo: ,,Ano, jsem velmi šťastný, že jsem tu zpět. Hodně moc mě baví koncertovat v Polsku a jsem si jistý, že to bude skvělé."
Maggie: Jak se vám líbila návštěva Koszalinu v březnu?
Angelo: ,,Bylo to krátké. Byl jsem tam jen tři hodiny protože jsem měl sraz s organizátorem a byli tam i lidé z tisku. Tak jsem moc nerozhlédl po městě ale doufám, že při příští návštěvě si to tam prohlédnu více."
Maggie: Budeme mít možnost vás na tour vidět toto léto?
Angelo: ,,Doufám v to. Snažíme se aby se tak stalo."
Maggie: Vaše plány co se týče muziky na rok 2008 .
Angelo: ,,Skvělé, právě jsme s kapelou vydali mé nové album. "Up Close" live DVD a CD je už dokončené a nyní si ho můžete zakoupit na tour nebo na Online Shopu. V létě budeme já a moje kapela hrát na různých festivalech ale o tom všem mluvit je ještě brzo."

"Death is just part of life"

(Barbara Ann Kelly)