Sledujte pravidelně termíny koncertů!

Oficial page of wikina-blog on facebook

Diskuze pro fanoušky!

Diskuze o Johnově koncertě v Praze

18.08.2012 - Kathy Kelly - Praha
08.12.2012 - Angelo Kelly - Praha

Září 2009

Kelly Family-Le Vin Gaulois (Dam Dam)

30. září 2009 v 9:05 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Live Videa

Sweett Love II.

29. září 2009 v 15:58 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Příběhy
Sweet Love II.

,,Miško máš všechno?!" Ptá se mě nervózně máma když stojíme na letišti v Ruzyni. ,,Jo, neboj se, všechno!" Uklidním jí a ona se nervózně zasměje. ,,Za hodinu nám to letí, zajdeme do KFC?" usmívá se táta jak měsíček na hnůj, oba se tam dost těšíme, jen mamka nějak znervózňuje. ,,Jasně!!" Rozhodnu za všechny a ženeme se do známého obchůdku, ,,bože to je bašta!" Zasměji se a jím twister. Půl hodiny uběhne jako voda když nás začínají svolávat na nástupiště. ,,Tak se rozluč na hodně delší dobu s Českem." Zavtipkuje táta a já se pobaveně usměju ,,přece jenom jsme neměli jezdit. Tohle je naše vlast!" Prohodí se slzami v očích máma, ,,ale jdi ty!" Obejmu jí a hladim jí po zádech ,,teď konečně budou lepší začátky." Šeptnu a ona se na mě usměje ,,tak se nám líbíš!" Řekne táta a já přikývnu a všichni tři se obejmeme. Zanedlouho sedíme už všichni v letadle, sedím vedle nějaké německé holky v mém věku. ,,Mluvíš Německy?" zeptá se mě jejím rodným jazykem. ,,Jojo mluvím i když líp mi jde Angličtina s Češtinou." Zasměji se a ona se taky zasměje. ,,Na jak dlouho letíš do naší země?" zeptá se mě s úsměvem. ,,Nevím...možná na celý život." Řeknu jí a ona se usmívá. ,,Jmenuji se Katharine a jak ty?" zeptá se mě na krátko střižené děvče. ,,Michaela..." řeknu s Anglickým zabarvením protože pochybuji, že by mi Česky to jméno rozuměla. ,,Aha...no nebude ti vadit když si zdřímnu? Jsem nějaká utahaná." Pousměje se na mě a já jen zavrtím hlavou, že ne. Možná jsem i radši, nebudu se mučit s Němčinou, aspoň ještě chvíli chci mluvit rodným jazykem. ,,Naše letadlo právě přelétá hranice. Za hodinu by jsme měli být v Kölnu." Řekne mi velice příjemná letuška ,,děkuji." Usměji se na ní, poslouchám mp3 a užívám si konečně nového začátku i když pro mámu možná konce. Nevím proč se to stane, ale zachvíli usínám.
,,Všichni se připoutejte!!" Řekne ve třech jazycích letuška do mikrofonu, to je první věta kterou slyším po mém asi hodinovém spánku. ,,Mmm..." protáhnu se a okamžitě se připoutám. ,,Moc jsme si nepokecaly že?" položí mi řečnickou otázku Katharine. ,,Jo to ne...nevadí, třeba se ještě někdy uvidíme." Usměju se na ní a ona kývne, potřeseme si rukou. Naše letadlo přistává a vystupujeme z letadla, čekám na rodiče a ti za mnou přijdou oba šťastní. ,,Tak vítej..." usměje se na mě táta a všichni se znovu obejmeme. Odcházíme z letiště a nasedáme do prvního taxi, co vidíme, necháváme se odvést do našeho nového rodinného domku. ,,Já jsem tak šťastná!!" Řeknu s úsměvem a to upřímně. Taxi zastavuje u našeho domu, je nádherný a celkem prostorný. Jdeme dovnitř a prohlížíme si ho, je už zařízený od firmy u které táta s mámou pracují, vlastně kvůli tomu jsme se stěhovali sem do Kölnu. Můj pokoj je nádherně vybavený, je moderní a co teprve ta koupelna! Celý dům je nádherný a ani jeden z nás nelituje, že jsme tady! Hned po tom, co se zabydlíme a většinu věci ozkoušíme se jdeme podívat do středu města.
,,Tak povídej a tady pracujeme" řekne s úsměvem táta, obejme mamku kolem pasu a díváme se na budovu kde budou nejspíš do důchodu. ,,Zajdeme na oběd a půjdeme ne?" usměje se na nás táta. ,,Dobře..." souhlasíme obě dvě až se z toho musíme společně zasmát.
,,Co si dáte?" zeptá se nás číšník ,,já si dám coca-colu" řeknu, máma s tátou si dávají malé točené. ,,Ještě, že všichni umíme dobře Německy a jedna z nás i Anglicky, že Miško?" Zasměje se užasle táta ,,jojo" pousměju se na něj a dívám se do rohu místnosti. ,,Kam to koukáš?!" zeptá se mě podezřele máma, ,,ne nikam, jen jsem se tak zamyslela." Pousměju se na ní a v tom nám číšník donáší objednávky, společně s tím si necháme ještě napsat na papírek s účtem jídlo. Vlastně jsem se předtím ani nezamyslela, spíš mě zaujal muž sedící v rohu s dětmi a jeho očividně manželkou, vypadají čerstvě po hádce, oba sedí na druhém konci stolu a jen si povídají s dětmi ale mezi sebou ani slovo. ,,Už zase přemýšlíš?" řekne tátův hlas a já se zasměji. V tom si mě ten muž s dlouhými blonďatými vlasy a brýlemi všimne, jen mi probleskne hlavou ,,toho musím mít!" dívám se na něj a naše pohledy se střetávají, oba se pousmějeme. ,,Kam to koukáš?!" odezírám z úst jeho o pár let starší spolusedící, on se zmůže jen na slova ,,na nic". Zabolí mě to, ale přestávám si ho všímat. I když...nejde to, musím se na něj pořád myslet, na ten pohled.

The Kelly Family-Talk To Each Other 1993

28. září 2009 v 17:37 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Live Videa


HOPE79 byla tak hodná a poslala mi video s touhle písničkou se slovy, že jí mrzí, že tahle písnička není na cd protože je pěkná a navíc to tam všichni pěkně rozjedou. :) Takže si tu písničku poslechněte, protože mě se taky líbí! :)

Angelovi rozbili sklo u autobusu!!

28. září 2009 v 15:53 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Angelo Kelly
Angelovi rozbili sklo u tour autobusu! Nechápu, jak to někdo může udělat! Naštěstí nic nebylo ukradeno. Ostatně...to si přečtěte sami.

Vzkaz:
They broke in our tour bus in Vilnius. Thank God nothing was stolen. I'm back in studio now with Dirk mastering.

Překlad:
Ve Vilniusu nám rozbili náš tour autobus. Díky Bohu nic nebylo ukradeno. Nyní jsem zpět ve studiu s Dirkem.

They broke in our tour bus in Vilnius. Thank God nothing was stolen. I'm back in studio now with Dirk mastering.

Sweet Love I.

27. září 2009 v 21:06 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Příběhy
Sweet Love I.

,,To je děsně složitý!" prohlásí můj spolužák při výuce Anglického jazyka, ostatní se k němu přidávají, všichni, krom mě. ,,Co blbnete? Co vám na tom příjde složitýho?" zeptám se tázavě a jejich oči zpočinou na mém těle. ,,Nojó šprtka!" řekne Martin. ,,Jaká šprtka?! Já nejsem šprtka! Angličtinu mam hodně ráda a baví mě se jí učit! To není šprtání!" vyjedu po něm. ,,Klid klid Michaelo!" bouchne do stolu učitel. ,,Omlouvám se pane učiteli," řeknu provinile. ,,Tak ale pane učiteli on má pravdu! Pořád jenom machruje jak jí jde Angličtina!" Zastane se Lucie Martina.,,Tak sakra!!! Je vám osmnáct některým z vás už dokonce devatenáct!!! Chováte se jak puberťáci! Tak jde Michaele Angličtina ale nejde jí zase Matematika! Tak se přestaňte hádat!!" seřve nás učitel a po celé třídě je ticho. ,,Ještě, že se za 14 dní už konečně stěhuje," ozve se za náma. To bolelo, byla to moje dobrá kamarádka, musím podotknout, že byla. Celou hodinu ještě probíráme nějaké věci ohledně budoucího času, který už všichni máme umět. Zvoní, ,,konečně!" Řeknou všichni a odcházejí ze třídy. ,,Michaelo? Na slovíčko..." řekne mi pan Vrabec, náš učitel. ,,Ano," pousměji se a blížím se k němu. ,,Vaše Angličtina není nejlepší jenom z celé školy ale dokonce z celého okresu!" blahopřeje mi. ,,Jéé to je super pane učiteli" usměju se a jsem šťastná. ,,Jak to budeš dělat když jedete do Německa? Němčinu máš taky velice dobrou, na jazyky si velmi nadaná." Řekne mi to učitel a já se trochu pousměji ,,no já tady dokončím školu dálkově no a už mám sehnanou práci, dva časopisy se mi ozvaly, tak si musím do konce týdne vybrat." Řeknu pyšne a učitel mě poplácá po rameni, ,,jsi velice šikovná." Usměje se na mě a já se usměji. ,,Tak se musím jít připravit na další hodinu, ty se máš, že už končíš." Zavtipkuje ,,to víte, když je pátek tak máme jen do půl druhé." Zasměju se a hned jak zamknu třídu spěchám na pěvěcký kroužek. Už teď jdu pozdě! ,,Omlouvám se..." řeknu když vejdu do třídy kde se právě všichni rozezpívávají. ,,Kdepak si se zdržela?" zeptá se mě učitelka. ,,Pan učitel Vrabec semnou chtěl mluvit," řeknu a ona kývne. Celou hodinu ztrávíme zpíváním písniček se kterými v pondělí místo školy vystupujeme. ,,Takže všichni budete v devět ráno na náměstí ano?!" Podívá se na nás výhružně učitelka, nikdo jí radši neodporuje a ani nechce. Odcházím domů a už se těším, že mě čeká víkend.
Sedím u počítače a odmítám práci psaní do bulváru Bild, přijímám psaní do seriózního deníku. ,,Mamíí já mam práci!!!" běžím do obýváku div se nezabiju a obejmu jí, ,,jakto? Jakou?" zeptá se mě s úsměvem máma. ,,Přijali mě v jednom německým seriózním deníku! Mami já už chci do Německa!" Usmívám se a poskakuji.,,Super jsem na tebe moc pyšná!" Obejme mě máma a obě se usmíváme.
Od mého přijetí do práce uběhlo 12 dní. Zítra se stěhujeme do Kölnu, už máme odvezené věci do našeho nového domu. Do školy už naštěstí nejdu, nevím jak bych to s něma poslední den před odjezdem vydržela. ,,Já se tak těším!!!" Usmívám se a poskakuju, přesto jsem stále nervózní. ,,Nebude se ti po nich stýskat?" zeptá se mě táta a já jen zavrtím hlavou, ,,ani ne...nikdy jsem s něma pravda moc nevycházela." Řeknu byť trochu smutně. ,,Už to neřeš, už bude mnohem líp, maturitu si doděláš dálkově a vejšku taky. Bude to v pohodě a půjde to mooc dobře." Uklidňuje mě s úsměvem máma a já se pousměji. ,,Patriku taky si pamatuješ na tu kdysi slavnou skupinu?" zeptá se máma táty, ,,jakou myslíš?" ,,Tu jak tam byli ty kluci dlouhovlasý...jak zpívali v devadesátých letech." Přemýšlí máma nad názvem skupiny, ,,ježiši dlouhovlasý kluci?! No potěž pánbůh!" Řeknu znuděně i když pravda, musím uznat, že kluci s delšími vlasy mají něco do sebe. ,,Jo počkej ty myslíš Kelly Family?!!" řekne táta s širokým úsměvem a máma pokyvuje. ,,No tyjo a ještě ten název!!" Pomyslím si,,to je toho, nějaký Kelly Family, na lepší název asi vážně neměli co?!" Probíhá mi hlavou ,,jdu ještě do pokoje, pustím si mp3." Řeknu našim a ti pokyvují, odcházím. Jméno té skupiny se mi podivně vykouřilo z hlavy, ale pořád na ní musím myslet, ten název mi něco říká ,,a proč si na to máma vzpoměla při odjezdu do Německa?" zavrtím hlavou, protože stále nechápu. Už nechci myslet na nic jiného než na to, že zítra konečně odjíždím do Německa a na začátku měsíce nastupuji do práce, tohle jsem chtěla dělat vždycky! Do Německa jsem se chtěla odstěhovat už jako malá. Jelikož je už po deváté a já ráno vstávám v šest, usínám s nadějí na lepší zítřek. A kdo ví...třeba se v Německu co nejdříve do někoho zamiluju a on do mě. Toť poslední myšlenka co mi projede hlavou, usínám.

Mám jeden lístek navíc!!

27. září 2009 v 18:28 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  >>About me<<
Ahojky návštěvníci!:)
Mám jeden lístek navíc na Angela do Brna 3.10.2009 (sobota). Neměl by někdo zájem? Docela bych se ho chtěla zbavit a doufám, že by někdo třeba jel. Cena je stejná, 520,-Kč (po domluvě 500,-Kč). Třeba jste si lístek ještě někdo nekoupil a takhle zabijeme dvě mouchy jednou ranou. Vy budete mít lístek a já se ho zbavím. Samozřejmě bych vám ho předala na místě. Prosím, ozvěte se někdo, nechci ho nechat propadnout!
Páá Wiki

Angelo Kelly-Warsaw foto

27. září 2009 v 11:17 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Angelo KellyPaddy Kelly (John Paul Mary)- Marija Bistrica 12.9.2009 -video!

27. září 2009 v 10:44 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Paddy Kelly
Video z Paddyho vystoupení. To Party Time a Pray Pray Pray je vážně úžasný.:) Bratr to rozjel..

Paddy zívá

26. září 2009 v 19:30 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Paddy Kelly
Tady jsem našla fotečky, kde Paddy zívá, tak se mrkněte a zazívejte si taky.:D:)
[Image: fav1051.jpg]

Kelly Family-Best making of Lapatata

26. září 2009 v 12:05 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Original Videa

Angelo Kelly-One (mp3)

25. září 2009 v 16:56 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  CD & DVD & mp3 = dowland
Dala jsem na uloz.to opět jednu z písniček. Tentokrát to je "One" od Angela. :) Je to live verze, ale ve vysoké kvalitě. Takže doufám, že nebude problém se stáhnutím, kdyby něco, napište do komentů...

Angelo dokončil live CD z Varšavy!!

25. září 2009 v 15:53 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Angelo Kelly
A je to tady, Angelo dokončil CD z jeho vystoupení ve Varšavě! :) Teda spíš ho namixoval (jak on sám píše.) Takže snad bude super! :)
Jen nesmím zapomenout, že si koupil nové cd Pear Jam a prej je fakt bomba, takže uvidíme, možná si poslechnu z toho alba nějaké písničky. :)
Everything is working out great. Live in Warsaw is going to sound amazing. Almost finished with the mix...

Nejkrásnější den v životě Ládi a Janči

24. září 2009 v 16:51 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Ostatní
Jak víte, je to tak tři měsíce co se můj brácha oženil.:) Janča (moje švagrová) udělala menší reportáž na jednu stránku, tak to sem dávám aby jste se koukli, popřípadě okomentovali, jak se vám novomanželé líbí.:)

Tu ještě dávám fotky ze svatby které dal jejich kamarád na youtube.com, tak kdyžtak koukněte, jestli se vám chce. :)

Puhdys with Angelo Kelly - Wenn Träume sterben

22. září 2009 v 10:25 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Angelo Kelly


Angelův nakažlivý smích! (?)

21. září 2009 v 15:24 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Angelo Kelly

Brouzdám si tak po youtube a pak najdu tohle video, kde se Angelo na konci směje a musím se smát. Jeho smích je podle mě dost nakažlivej a takovej...no musela jsem se smát!:D


Paddy Kelly-just another video of nice moments

20. září 2009 v 16:53 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Original Videa
Tohle je vážně nádherný video. Některý momentky jsou bezva.:)

The Kelly Family-Hiroshima I'm Sorry (mp3)

20. září 2009 v 14:33 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  CD & DVD & mp3 = dowland
Moje oblíbená písnička od Kellys, smutná, bouhžel pravdivá. Od Američanů to bylo dost krutý, ale to tu nebudeme rozebírat. Takže sem dávám odkaz aby jste si tu písničku mohli stáhnout na uloz.to ,snad vám to půjde bez komplikací. :) Tak stahujte...

The Kelly Family- In Sarajevo (se slovinskými titulky)

19. září 2009 v 15:02 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Original Videa

Vážně se mi to děsně moc líbí, určitě se podívejte.:) Musím se přiznat, že já toto video vidím poprvé.

19.9.2009

19. září 2009 v 15:00 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  >>About me<<
Ahojky návštěvníci!:)
Ještě jednou vás zdravím, omlouvám se, že sem toho moc tento víkend nepřibyde ale přijel mi brácha z Turecka tudíž chci být spíš s ním než sedět u počítače. Takže snad se nezlobíte, že tu včera nic moc nepřibylo a dnes taky ne, krom jednoho super videa který se mi vážně líbí. (Který sem dám hned co to dopíšu.) No a tak jenom jsem se vám chtěla omluvit. Celý týden jsem byla nemocná tudíž zítra musim dohánět tak to bude taky takový rušnější. A jak užíváte víkend vy? Nějaké zajímavosti nebo tak? :) Rozhodně mě to zajímá tak písněte do komentů. Pááá Wiki :)

"Death is just part of life"

(Barbara Ann Kelly)