Sledujte pravidelně termíny koncertů!

Oficial page of wikina-blog on facebook

Diskuze pro fanoušky!

Diskuze o Johnově koncertě v Praze

18.08.2012 - Kathy Kelly - Praha
08.12.2012 - Angelo Kelly - Praha

Červen 2009

Still Still Still

22. června 2009 v 16:35 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Original Videa
Tenhle klip jsem hledala dlouho. Rozbrečelo mě to.:):( Nádherný...

22.6.2009

22. června 2009 v 14:46 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  >>About me<<
Ahojky návštěvníci!:)
Dneska byl takovej odpočinkovej den , škola jen do 12:00 jelikož je už poslední týden (konečně!!:)). No a rozdávaly se jenom nové učebnice takže fakt pohodička. Akorát o přestávkách jsem měla chuť vraždit teda spíš o té první co jsem se pohádala s jednim (když to tak řeknu) debilem!! On mlel něco o skupině Tři sestry a já říkám ,,ale Jirko tu znaj všichni!" a on ,,no a já jedu zadara na koncert." A já ,,hmm tak si jeď já je neuznávám." A on ,,proč?" a já ,,protože udělali parodii na Kelly Family!" a on se začal tlemit a říkal ,že to je mrtě. A on ,,ale oni jsou slavnější než Kelly Family." a já ,,tak to těžko!!" a začali jsme se hádat a já zapřísahalá fanynka Kellys která nesnáší Tři sestry se snim asi 5 minut dohadovala! A setřela jsem ho tím , že když měli v 96 letním turné tak VŠECHNY koncerty byly vyprodaný! A on hned ,,nojo ale Tři sestry nezpívaj pro peníze ale pro radost!" A to mě namíchlo ,,a co si myslíš že Kelly Family?!" A on (mimochodem říká Kelly Family místo "Kelly Femily" což mě vždycky dokáže rozzuřit ještě víc!) ,,no ty zpívaj jenom pro peníze!" A takhle a mě začaly týct nervy já se k němu zvedla nasraně a říkám ,,asi je znám víc než ty ne?!! Vůbec se do nich neser jsem jejich fanynka a ty o nich nic NEVÍŠ!!!" a on se na mě tak podíval a odešel.No to bylo "úžasných" 10 minut. To jsem se fakt nasrala! :-/ Jinak když jsme zkončili tak jsem řekla spolužačce ,že potřebuju do města jít něco koupit a tak semnou šla. Nakonec (v posledním obchodě) jsme tu věc sehnaly.:) Takže prázdniny můžou začít!!!:) A co vy a škola? Jaký bude vysvědčení?
Páá Wiki x)

Kölner Treff mit Maite Kelly

22. června 2009 v 14:35 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Maite Kelly
Takže u BlessedMary jsem našla , že Maite byla 19.6.2009 v německé televizi.:) Zároveň bych vás ráda poprosila o překlad jelikož já s mojí Němčinou vypozoruju fakt jen málo slov a pár si toho domýšlím.:D:) No však taky se učím teprve jeden rok. Takže bych poprosila nějakého dobrého Němčináře o překlad. :) A předem děkuji moc!:) A tady jsou slíbená videa...

First part:

Second part:

Third part:

Fakt rozumím jen to , že mluví o rodině a pár těch slovíček jinak velký prd.:D

On the boat

21. června 2009 v 19:23 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Original Videa

Paddy Kelly-fotky

20. června 2009 v 15:20 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Paddy Kelly

20.6.2009

20. června 2009 v 10:38 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  >>About me<<
Ahojky návštěvníci!:)
Chci se vám omluvit ,že sem nic nepřibylo ale jak byla ta svatba nebyl vůbec čas. Hlavně včera to jsem vstávala ke kadeřnici v 6 hodin aby jsme tam byly v 7. Potom o půle 9 domů a to začal frmol. Nějak se to zvládlo a příbuzný na nás čekali dole no a jelikož bylo málo aut tak jsem jela s něma. Celkem v poho prej ,,bude to malá svatbička." Hmm v tom klášteře nás bylo asi 40cet! No ale zpět do Chotěvic tam jsme se seznámili , kluci ozdobili auta a ještě nějaký ty tradice a jelo se. No tak nějak jsme troubili ale tolik ani ne , vlastně ani nevím pořádně proč. Tak jsme tam přijeli a čekali tam i ostatní kteří ale nebyli jako svatebčani. A tak proběhl obřad. Nikdy bych to neřekla ale jako jediná jsem tam nejvíc brečela! Slova starosty města a ještě pomyšlení ,že koncem srpna mi odjíždí brácha do Turecka a to , že už to "není" můj malej bráška mě dovedly k slzám. Potom jsme se fotili teda hlavně ženich a nevěsta v zámecké zahradě. Janče to fakt slušelo.:) No a potom se jelo do Hostinnýho do restaurace na oběd. Tam nás už bylo "jen" kolem 30ti. Tam jsem si vyslechla ještě jednou něco o mým pláči na obřadě a to: ,,Nevím co budeš dělat až se budeš vdávat ty , taky takhle budeš brečet?" Bože jsou hrozně vtipný. Najedli jsme se a jeli na chatu to pořádně oslavit. Všichni se sjížděli tak kolem 5té hodiny. Všechno vypadalo v pohodě až na to ,že jsem se asi 5x málem přizabila o svojí sukni , nevadí.:D No a kolem 7mé hodiny přijel Petr Ticháček z Černý Hory (kamarád Jany a Ládi takže asi proto přijel). No a večer se rozjížděl všichni pili a jedli. No mimochodem mě chtěl opýt nějaký "mladý muž" co já vim kdo to byl ale pořád říkal ,že málo vydržim. A nakonec ho opila moje babča no.:D No a nějak to uteklo (i když celkem pomalu) a bylo půl 3 a já jela s bráchou a jeho přítelkyní domů. Takže jsem dneska naspala kolem 7mi hodin. Neva..Tak páá a zkusím sem něco dát.:)

Amazing Grace-Papa Dan po 4 letech opět na pódiu

17. června 2009 v 20:23 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Live Videa
Dojemné.:):( Když to vidím tak mi jde mráz po zádech a spusěj se mi slzy..

Fotky Kelly Family

17. června 2009 v 19:49 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  The Kelly Family
Omlouvám se , že jsem na vás tak zanevřela ale nějak nemám čas protože pomáhám chystat svatbu. Takže tady dávám fotky Kellys.:)

16.6.2009

16. června 2009 v 17:13 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  >>About me<<
Ahojky návštěvníci!:)
Takže předem bych se vám chtěla omluvit ,že v sobotu nic nepřibylo a včera jen ten text Please Don't Go. Je to tím , že v sobotu nebyl čas a ani chuť protože jsem byla utahaná a navíc i na pouti. No a včera nebyl nápad co jsem dát , což je někdy dost špatný. No jinak dnešek nebyl nic moc dnem, nebudu to tady rozepisovat ale napíšu to zkráceně: učitelka mě nevyzkoušela a já se jak blbá učila! A taky jsme se s mámou pohádaly kvůli botám a mýmu stylu oblečení. :-/:( No nic mrknu na nějaký video a dám ho sem. Tak pá.

Please Don't Go

15. června 2009 v 21:03 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Texty písniček

The Kelly Family-Please Don't GoWhat made you change your mind
What made you leave my life
If you could tell me straight
I might never do it again
Please don't leave me
Please don't go...

Hey little sister don't cry
Come on hold your head up high
If you sould be so brave
To let him go his way
Please don't leave me
Please don't go
Please don't leave me
I need you so

If you can't take my love
Or you can't take my soul
If you can't take my love
IÂ'll learn to let you go

Bought a baby's dress one day
And hid it under my bed
(Oh yes she did...)
I never did act this way
(What's this way?)
Until I met you babe (Babe yeah)
Please don't leave me
Please don't go
Please don't leave me
I need you so

Patty ve svatebním

14. června 2009 v 21:04 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Patricia Kelly

Fakt jí to moc sluší!:)

Edge Of Happiness

14. června 2009 v 11:48 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Original Videa
Krásná písnička s krásným textem.:) Zajímalo by mě , proč Angelo takovej text napsal a co se dělo..nevíte to někdo?

Tři novější fotečky Maite

14. června 2009 v 11:32 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Maite Kelly
Tady jsem našla pár novějších foteček Maite.:)

12.6.2009

12. června 2009 v 19:59 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  >>About me<<
Ahojky návštěvníci!:)
Tak už jsem se vrátila z výletu. Bylo to fajn..:) Až na nějaký vyjímky bych řekla , že jsme byli celkem dobrá parta. Teda akorát nám skoro pořád pršelo , což mě štve protože nošení pláštěnky k smrti nesnáším.:( Jinak jsem teď utahaná takže se omlouvám za překlepy a tak ale předchvílí jsem spala a teď se probudila a rozhodla se , že sem napíšu jaké to bylo. Shrnu to , bylo to fajn!:) Teda až na včerejší večer , naše třídní nám formou hry chtěla říct něco důležitého. No a tak jsme se posadili a ona spustila ,,příští rok vás už nebudu mít..." a mě se okamžitě vhrnuly slzy do očí! Byl to hroznej pocit protože nám slíbila , že nás bude mít až do 9.třídy , je to hrozný protože ta učitelka je něco jako moje druhá máma.:'( Odjíždí na jinou školu. Takže já během někde 8mi let na škole jsem vystřídala už 5 třídních učitelů! No není to moc?!:'( Celkem mě to mrzí a přísahám , brečela jsem někde půl hodiny. Ještě teď se z toho nedokážu vzpamatovat a ještě k tomu nám odchází naše učitelka na Angličtinu. Dvě nejlepší učitelky na druhým stupni a oni odcházej!! Je mi to dost líto a vlastně do 8. třídy jdeme do neznáma.:(:( Jinak byl výlet fajn.:) Tak se loučím , jdu si lehnout.
Papa Wiki x)

Crossroad-In The Mystic

12. června 2009 v 13:21 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Original Videa

Krásný!:)

Making Of One More Song

11. června 2009 v 20:16 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Original Videa
Další přednastavený článek.:)

Pěkné fotky Paddyho :)

11. června 2009 v 16:39 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Paddy Kelly
Tady dávám přednastavený článek s Paddyho fotkama , doufám ,že se vám budou líbit.:)

Krásný fotky Angela

10. června 2009 v 15:17 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Angelo Kelly
Dávám sem přednastavený článek jelikož teď jsem zrovna na výletě. Takže snad se vám tyhle fotečky budou líbit. ;)

New Morals+One More Song

9. června 2009 v 21:19 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  Live Videa
I když trochu horší kvalita tak stejně krásný.:) I když ty písničky nejsou celý.:D:)

Nový design a doba mé nepřítomnosti!

9. června 2009 v 16:47 | Wikina=Angelo ♥ & Paddy ♥ |  >>About me<<
Ahojky návštěvníci!:)
Takže jak jste si všimli máme tu nový design který jsem dělala narychlo ve škole protože jsem se nudila a navíc tam je ten monitor aspoň v lepší barevnosti.:) No a jak se vám líbí? Já doufám ,že se vám aspoň trochu líbí.;) Jinak jsem ho dodělávala doma s blbou barevností takže se nedivte ,že je to trochu nedoladěný.
No jinak se s vámi dneska loučím protože zítra mám být o půl 8 ráno na vlakovém nádraží a jedeme na tří denní výlet. No popravdě se mi ani moc nechce ale uvidíme jaký to tam bude.:):(
Jinak doba mé nepřítomnosti je 10.6.-12.6. ale nebojte se už jsem sem dala pár přednastavených článků takže se máte na co těšit.:)
Takže se s vámi loučím na delší dobu. Páá Wiki :)

"Death is just part of life"

(Barbara Ann Kelly)